×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Sabre uruchomił platformę GetThere po polsku


Firma Sabre uruchomiła polską wersję platformy GetThere - narzędzia online służącego do rezerwacji i zarządzania podróżami służbowymi. Polska jest jednym z 95 krajów, w których obecnie działa platforma.Firma Sabre, właściciel jednego z największych systemów GDS (Global Distribution Systems) na świecie uruchomiła właśnie polską wersję systemu GetThere służącego do zarządzania podróżami służbowymi zarówno w korporacjach, jak i w firmach średniej wielkości. Wprowadzenie polskiej wersji systemu ma na celu ułatwienie korzystania z narzędzia dotychczasowym użytkownikom, a także zwiększenie jego dostępności dla polskich przedsiębiorstw. 

Publikacja polskiej wersji platformy GetThere to strategiczny ruch dla naszej firmy. Rynek Europy Wschodniej dynamicznie się rozwija w zakresie rozwiązań technologicznych dla branży turystycznej. Uruchomienie polskiej wersji językowej ma na celu umocnienie naszej pozycji w Polsce - mówi Michał Polak, country manager Sabre Travel Network w Polsce.

GetThere jest narzędziem online służącym do rezerwacji i zarządzania podróżami służbowymi. Narzędzie umieszczane jest bezpośrednio w sieciach wewnętrznych firm-klientów i umożliwia rezerwowanie przelotów, pobytów hotelowych i wynajmu samochodów osobiście przez pracowników firm. W powiązaniu z aplikacją na smartfony: TripCase, narzędzie GetThere pozwala na zarządzanie podróżami bezpośrednio przez pracowników nawet w trakcie ich trwania. 

GetThere jest aktualnie dostępne w 95 krajach, a klienci generują 12 milionów rezerwacji rocznie. 

gość_a98e9 - Profil
gość_a98e9
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie