służącego do rezerwacji i zarządzania podróżami służbowymi. Polska jest jednym z 95 krajów, w których obecnie działa platforma." />

Sabre uruchomił platformę GetThere po polsku

27 lutego 2016 20:13
Firma Sabre uruchomiła polską wersję platformy GetThere - narzędzia online służącego do rezerwacji i zarządzania podróżami służbowymi. Polska jest jednym z 95 krajów, w których obecnie działa platforma.
Reklama
Firma Sabre, właściciel jednego z największych systemów GDS (Global Distribution Systems) na świecie uruchomiła właśnie polską wersję systemu GetThere służącego do zarządzania podróżami służbowymi zarówno w korporacjach, jak i w firmach średniej wielkości. Wprowadzenie polskiej wersji systemu ma na celu ułatwienie korzystania z narzędzia dotychczasowym użytkownikom, a także zwiększenie jego dostępności dla polskich przedsiębiorstw.

- Publikacja polskiej wersji platformy GetThere to strategiczny ruch dla naszej firmy. Rynek Europy Wschodniej dynamicznie się rozwija w zakresie rozwiązań technologicznych dla branży turystycznej. Uruchomienie polskiej wersji językowej ma na celu umocnienie naszej pozycji w Polsce - mówi Michał Polak, country manager Sabre Travel Network w Polsce.

GetThere jest narzędziem online służącym do rezerwacji i zarządzania podróżami służbowymi. Narzędzie umieszczane jest bezpośrednio w sieciach wewnętrznych firm-klientów i umożliwia rezerwowanie przelotów, pobytów hotelowych i wynajmu samochodów osobiście przez pracowników firm. W powiązaniu z aplikacją na smartfony: TripCase, narzędzie GetThere pozwala na zarządzanie podróżami bezpośrednio przez pracowników nawet w trakcie ich trwania.

GetThere jest aktualnie dostępne w 95 krajach, a klienci generują 12 milionów rezerwacji rocznie.


Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy