Wizz Air poleci z Warszawy do Portugalii!

11 lutego 2016 11:11
31 komentarzy
Linia lotnicza Wizz Air ogłosiła dziś (11.02) otwarcie nowego połączenia z Warszawy do Portugalii.
Reklama
Nowe połączenie z Warszawy do Porto uruchomione zostanie 15 maja, a loty odbywać się będą 2 razy w tygodniu. Porto, zlokalizowane w północnej Portugalii, to jedno z najstarszych i najbardziej urokliwych miast w Europie. To miejsce o romantycznym charakterze i pięknej architekturze. Malownicze centrum historyczne wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
- Jest nam niezmiernie miło dodać kolejną atrakcyjną trasę do wciąż rozwijającej się siatki połączeń WIZZ. Porto jestnaszą drugą lokalizacją w Portugalii dostępną w ofercie tanich połączeń Wizz Air. Jesteśmy przekonani, że nowa destynacja, wzorem Lizbony, szybko zyska popularność wśród naszych klientów. Bilety na nasze nowe połączenie z Polski do pięknego Porto dostępne są już w sprzedaży - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

Porto jest nowym kierunkiem w siatce 119 lotnisk Wizz Air. Wraz z nową destynacją, Wizz Air oferuje aktualnie w sumie z Polski 123 trasy do 22 krajów. Bilety na nowe połączenie dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się od 159 zł.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
banan86 2016-02-16 10:39   
banan86 - Profil banan86
ortler: zgadzam się, to pozwala czasami na o wiele tańsze podrózowanie O ILE WŁAŚNIE ZOSTAWISZ SOBIE ODPOWIEDNI ZAPAS CZASU i jesteś gotów na niedogodności.

Mówiłem o tym bardziej dlatego, że widzę, że jest cała masa ludzi nieświadomych faktu, że taka podróż jest obarczona ryzykiem. Ustawiają sobie sami przesiadki "na styk" (np. półtorej godziny) a potem w razie problemów krzykom i płaczom nie ma końca..... oburzają się że zostali oszukani itd.... A przecież nikt im takiej podróży nie gwarantował.

Tak czy owak trzeba uświadamiać ludzi, chociażby po to by zmuszać ich do myślenia !
ortler 2016-02-15 21:10   
ortler - Profil ortler
Ad banan86: Latałem już tak wielokrotnie (tj. z niegwarantowanymi przesiadkami) na transkontynentalnych trasach i nigdy nie zaliczyłem "wpadki". Trzeba tylko zaplanować odpowiednio szerokie "szczeliny przesiadkowe" i pogodzić się z pewnymi niedogodnościami. Ze względów finansowych na wielu trasach jest to w praktyce jedyna możliwość przelotu, o ile nie jest się członkiem zarządu jednoosobowej spółki Skarbu Państwa. Np. ceny gwarantowanych przelotów z Polski do niektórych bardziej egzotycznych krajów Ameryki Południowej sięgają kilkunastu tysięcy zł. Mnie dzięki przesiadkom udawało się dolatywać za 4000 zł w obydwie strony. Metoda skuteczna, wymagająca jednak ostrożności.
gość_c0a2f 2016-02-15 14:06   
gość_c0a2f - Profil gość_c0a2f
Czekamy na połączenie W6 z KTW gdzieś do Portugalii. Wybrzydzać nie będę, może być Lizbona, może być Porto :)
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy