×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air poleci z Warszawy do Portugalii!


Linia lotnicza Wizz Air ogłosiła dziś (11.02) otwarcie nowego połączenia z Warszawy do Portugalii.


Nowe połączenie z Warszawy do Porto uruchomione zostanie 15 maja, a loty odbywać się będą 2 razy w tygodniu. Porto, zlokalizowane w północnej Portugalii, to jedno z najstarszych i najbardziej urokliwych miast w Europie. To miejsce o romantycznym charakterze i pięknej architekturze. Malownicze centrum historyczne wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. 
Jest nam niezmiernie miło dodać kolejną atrakcyjną trasę do wciąż rozwijającej się siatki połączeń WIZZ. Porto jestnaszą drugą lokalizacją w Portugalii dostępną w ofercie tanich połączeń Wizz Air. Jesteśmy przekonani, że nowa destynacja, wzorem Lizbony, szybko zyska popularność wśród naszych klientów. Bilety na nasze nowe połączenie z Polski do pięknego Porto dostępne są już w sprzedaży - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

Porto jest nowym kierunkiem w siatce 119 lotnisk Wizz Air. Wraz z nową destynacją, Wizz Air oferuje aktualnie w sumie z Polski 123 trasy do 22 krajów. Bilety na nowe połączenie dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się od 159 zł. gość_d4f5c - Profil
gość_d4f5c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie