×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT poleci dla Rainbow Tours przez dwie kolejne zimy


Touroperator podpisał z przewoźnikiem umowę na przewozy czarterowe w dwóch najbliższych sezonach zimowych. Klienci Rainbow Tours będą mogli nadal latać bezpośrednio z Warszawy do Bangkoku, Sajgonu, Varadero i Cancun, ale pojawią się też cztery nowe trasy.


W ofercie Rainbow Tours zimą 2017/2018 r. znajdą się też loty do Cayo Coco na Kubie, Puerto Vallarte w Meksyku, na Bali (Denpasar) i do Miami. Połączenia będą wykonywane boeingami 787-8 Dreamliner LOT-u. Zgodnie z umową w tym roku loty rozpoczną się 27 października.

Rainbow Tours współpracuje z LOT-em co sezon zimowy od 2013 r. Długodystansowe czartery bezpośrednio z Warszawy cieszą się dużym powodzeniem. 

Oferta na sezon 2017/2018 będzie rekordowa pod względem liczby kierunków, ale nie wszystkie obecnie wykonywane będą w sprzedaży. Rainbow Tours nie będzie już oferować połączeń m.in. do Kolombo na Sri Lance i Durbanu w RPA. 

Umowa między LOT-em a Rainbow Tours jest warta 173,4 mln zł. Rozliczenia między firmami będą realizowane na bieżąco. Touroperator ma możliwość zmiany liczby realizowanych rejsów w ślad za popytem rynkowym, co może przełożyć się na zmianę wartości całkowitej umowy. Umowa nie zawiera zapisów o karach umownych, ale w przypadku znaczącej redukcji programu obliguje Rainbow Tours do uiszczenia opłaty za niewykorzystane blokowe godziny lotów.


gość_3e55d - Profil
gość_3e55d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie