×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Czy na Słowacji powstanie nowa linia?


Być może u naszych południowych sąsiadów wkrótce powstanie nowa linia lotnicza. Jednak na razie firma Blue Slovakia posiada jedynie stronę internetową oraz dość interesujące plany.


Proces zakładania linii lotniczej jest dość długotrwały i wymagający. Blue Slovakia zaczęła od tej łatwiejszej strony i jak dotąd założyła jedynie stronę internetową oraz profil na portalu Facebook. W planach założycieli jest uruchomienie krajowych lotów samolotami ATR-42, Turbolet L410 oraz Cessną 172. Latanie na maszynach tego typu jest dość nietypowe i może okazać się nieopłacalne i nieefektywne.


Wciąż nie wiadomo jaki model biznesowy wybierze przewoźnik, jakie ogłosi trasy i kiedy to nastąpi. Urząd Lotnictwa Cywilnego na Słowacji nie ma żadnego kontaktu z linią, która nawet nie wystąpiła o certyfikat AOC i licencje. 

//www.pasazer.com/img/images/normal/blue,slovakia,strona.jpg

Będziemy na bieżąco śledzić rozwój sytuacji u naszych sąsiadów i poinformujemy, gdy linia zaoferuje coś więcej niż tylko stronę internetową. Co ciekawe przeciwko jednemu z właścicieli toczy się postępowanie sądowe o oszustwo i malwersacje finansowe.

fot. Blue Slovakiagość_d99a3 - Profil
gość_d99a3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie