×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Werona z Warszawy za 78 PLN


Zaplanuj podróż do Włoch - linie lotnicze Wizz Air oferują nam przeloty z Warszawy do Werony za 78 PLN w dwie strony. Cena dostępna dla członków Wizz Air Discount Club.


Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie internetowej przewoźnika. Najniższe ceny biletów z Warszawy do Werony za 78 PLN w dwie strony dostępne są w styczniu. Cena dostępna jest dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest dodatkowo płatny. 

Jeśli planujecie wyjazd na narty to rezerwując przeloty oraz kupując od razu opcję przewozu sprzętu narciarskiego możecie skorzystać z rabatu w wysokości 63 PLN. Rabat dotyczy całej ceny każdej rezerwacji dokonanej na wizzair.com w okresie od 20 listopada do 23 grudnia 2015 r. dla każdej sztuki sprzętu sportowego wykupionej podczas rezerwacji. Na stronie wyboru wpisz kod WIZZ „GOSKI”, by skorzystać z rabatu na rezerwację obejmującą sprzęt sportowy. Promocja nie dotyczy usługi przewozu sprzętu sportowego, jeśli została ona dodana po zakończeniu pierwotnej rezerwacji.


Reklama


Booking.com
gość_02f77 - Profil
gość_02f77
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie