Werona z Warszawy za 78 PLN

8 grudnia 2015 16:05
Zaplanuj podróż do Włoch - linie lotnicze Wizz Air oferują nam przeloty z Warszawy do Werony za 78 PLN w dwie strony. Cena dostępna dla członków Wizz Air Discount Club.
Reklama
Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie internetowej przewoźnika. Najniższe ceny biletów z Warszawy do Werony za 78 PLN w dwie strony dostępne są w styczniu. Cena dostępna jest dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest dodatkowo płatny.

Jeśli planujecie wyjazd na narty to rezerwując przeloty oraz kupując od razu opcję przewozu sprzętu narciarskiego możecie skorzystać z rabatu w wysokości 63 PLN. Rabat dotyczy całej ceny każdej rezerwacji dokonanej na wizzair.com w okresie od 20 listopada do 23 grudnia 2015 r. dla każdej sztuki sprzętu sportowego wykupionej podczas rezerwacji. Na stronie wyboru wpisz kod WIZZ „GOSKI”, by skorzystać z rabatu na rezerwację obejmującą sprzęt sportowy. Promocja nie dotyczy usługi przewozu sprzętu sportowego, jeśli została ona dodana po zakończeniu pierwotnej rezerwacji.
Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy