×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


SAS zaoferował loty do Tallinna


W związku ze wstrzymaniem operacji przez narodowego estońskiego przewoźnika - Estonian Air - SAS zdecydował się na wejście do Tallinna. Rejsy między stolicą Estonii a Kopenhagą i Sztokholmem uruchomione zostały 16 listopada br. 23 grudnia pojawi się także połączenie do Oslo.Trasa do stolicy Danii oferowana jest 16 razy w tygodniu. Trzy rotacje dziennie odbywają się w dni powszednie, jedna w niedziele. Połączenie obsługiwane jest obecnie bombardierem CRJ900 należącym do Air Nostrum. W terminie późniejszym przejmie je Cimber Air.

Z kolei z Tallinna do Sztokholmu-Arlandy można polecieć 4 razy dziennie od poniedziałku do piątku i dwa razy w niedziele. Łącznie oferowane są 22 rejsy między stolicami. Do ich obsługi przewidziano ATR-y 72 należące do JetTime.

Od 23 grudnia 2015 r. pojawi się także połączenie do Oslo-Gardermoen. Będzie ono obsługiwane dwa razy w tygodniu (w piątki i niedziele).gość_8a893 - Profil
gość_8a893
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie