×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Vueling: 13 nowych tras z Rzymu Fiumicino


Vueling planuje rozwój siatki połączeń ze swojej bazy w Rzymie. Wraz z rozpoczęciem sezonu letniego linia uruchomi 13 nowych tras, dzięki czemu oferta wzrośnie aż do 66 kierunków ze stołecznego portu.


27 marca 2016 r. wystartują wykonywane trzy razy w tygodniu loty z Rzymu do Genewy. Od 1 czerwca częstotliwość wzrośnie do sześciu rejsów tygodniowo. 

Tego samego dnia przewoźnik zainauguruje również trasę do Zurychu. Loty do Szwajcarii będą odbywać się razy w tygodniu, od 1 czerwca ta częstotliwość zwiększy się i połączenie będzie oferowane codziennie.

1 czerwca zostanie otwarta  trasa do Kopenhagi, obsługiwana dwa razy w tygodniu. 21 czerwca wystartują loty Rzym-Tallinn wykonywane dwa razy na tydzień.

23 czerwca rozpoczną się loty do Sztokholmu. Połączenie do stolicy Szwecji będzie oferowane dwa razy tygodniowo. Od 24 czerwca przewoźnik raz w tygodniu poleci do Kalamaty, a 25 czerwca zaczną się loty do Edynburga wykonywane trzy razy w tygodniu. Tego samego dnia wystartuje połączenie z Oslo oferowane dwa razy w tygodniu. Kolejną trasą inaugurowaną tego dnia będzie Rzym-Ryga obsługiwana raz w tygodniu. 

27 czerwca będzie miał miejsce pierwszy lot do Manchesteru. Przewoźnik będzie latał dwa razy w tygodniu na tej trasie. Dzień później zainicjowane zostaną loty na Wyspy Kanaryjskie. Do Fuerteventury samoloty polecą raz w tygodniu.

3 lipca w siatce połączeń pojawi się też Kijów. Stolica Ukrainy będzie połączona z Rzymem raz w tygodniu. Ostatnim połączeniem będzie otwierana 7 sierpnia Teneryfa. Loty będą wykonywane raz w tygodniu. 

Wszystkie połączenia będą wykonywane samolotami z rodziny airbus A320. 

Flota Vuelinga liczy obecnie 101 samolotów, w tym pięć airbusów A319-100, 91 airbusów A320-200 oraz pięć airbusów A321-200. Przewoźnik oczekuje na dostawę czterech airbusów A319-100 oraz 40 airbusów A320-200. 

fot. Piotr Bożyk
gość_d5575 - Profil
gość_d5575
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie