Vueling uruchomi pięć nowych tras z Londynu Gatwick

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
20 stycznia 2022 15:10
Hiszpański przewoźnik niskokosztowy zapowiedział uruchomienie pięciu nowych połączeń z Londynu Gatwick. Linie Vueling polecą do Sewilli, Granady, Malagi, La Coruña oraz na Menorkę. Pierwsze rejsy na tych trasach zaplanowane są na pierwsze dni kwietnia br.
Reklama
Siatka połączeń londyńskiego lotniska Gatwick już wkrótce wzbogaci się o nowe kierunki wakacyjne. Linie Vueling uruchomią w najbliższych miesiącach pięć tras do Hiszpanii. 1 kwietnia 2022 roku pierwsi pasażerowie polecą do Sewilli, Malagi oraz La Coruña, natomiast dzień później (2 kwietnia 2022 roku) zainaugurowane zostaną rotacje do Granady i na śródziemnomorską Menorkę. Linie Vueling dostrzegają w powyższych trasach potencjał i zapewniają, że połączenia będą cieszyły się dużą popularnością szczególnie w okresie letnim. Rejsy realizowane będą samolotami z rodziny Airbus A320.


- Jest nam niezmiernie miło ogłosić rozbudowę naszej siatki połączeń z Londynu Gatwick, która nie byłaby możliwa bez współpracy z liniami British Airways. Teraz jesteśmy gotowi zaproponować turystom najwyższej jakości usługi na ich wymarzonych trasach wakacyjnych. Wzmocnienie obecności na lotnisku Gatwick jest kolejnym krokiem w stronę odbudowy po pandemicznym kryzysie - powiedziała Carolyn Prowse, dyrektor linii Vueling.

Hiszpańskie nowości uzupełnią dotychczasową ofertę połączeń międzynarodowych wykonywanych przez linie Vueling z Londynu Gatwick. Do tej pory przewoźnik operował na trasach ze stolicy Wielkiej Brytanii jedynie do Bilbao, Barcelony i Walencji w Hiszpanii, do Rzymu Fiumicino i Florencji we Włoszech oraz do Paryża CDG we Francji.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy