Blue1 odlatuje na zimę

03 września 2008 13:51
Reklama

Mniej opcji latania do Helsinek. Fińskie linie lotnicze Blue1 zawieszają na okres zimowy, to jest od 1 października 2008 do 28 marca 2009 roku, swoje bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa-Helsinki.

Przewoźnik obiecuje, że połączenie zostanie wznowione wraz z wprowadzeniem letniego rozkładu z zachowaniem częstotliwości 5 rejsów tygodniowo.

- Linia Blue1 zadecydowała o tymczasowym zawieszeniu lotów na trasach Helsinki-Warszawa-Helsinki ze względu na mniejsze obłożenie rejsów w rozkładzie zimowym - tłumaczy portalowi pasazer.com decyzję przewoźnika Małgorzata Grażka z warszawskiego biura SAS. - Jedynymi dniami, w których odbędą się rejsy Blue1 w rozkładzie zimowym będą 21 i 24 listopada. Na rynek polski linia Blue1 powróci w przyszłym roku, 29 marca, z identycznym rozkładem lotow - obiecuje.

Skandynawskie Linie Lotnicze SAS, do których należy fiński przewoźnik, oferować będą alternatywne połączenia do Helsinek z przesiadką w Kopenhadze. Bezpośrednie rejsy z Polski do Helsinek oferują LOT i Finnair.

Marcin Jędrzejczak
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama