×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair w Amsterdamie i baza na Malpensie


Ryanair zainauguruje jeszcze w tym roku loty z Dublina do Amsterdamu. Irlandzki przewoźnik otworzy także swoją 73.  bazę operacyjną na mediolańskim lotnisku Malpensa (MXP).


Po planach zwiększenia obecności spółek niskokosztowych należących do Air France-KLM oraz Lufthansy, a także reorganizacji Alitalii, Ryanair zamierza walczyć z nimi na głównych lotniskach. Tym samym potwierdzają się informacje, o których można było przeczytać  w naszym styczniowym artykule "Ryanair: Kolejne główne lotniska w planach".

27 października tego roku Ryanair uruchomi loty pomiędzy Dublinem a Amsterdamem. Rejsy będą się odbywać cztery razy dziennie. Będzie to pierwsze połączenie irlandzkiej linii do największego miasta Holandii. W sezonie letnim 2016 Ryanair nie wyklucza otwarcia kolejnych kierunków z lotniska Schiphol.
//www.pasazer.com/img/images/normal/ryanair,benek737,pbozyk.jpg
Ryanair uruchomi także swoją 73. bazę operacyjną na lotnisku Mediolan Malpensa. Przewoźnik zamierza otworzyć z tego portu cztery nowe połączenia. Na lotnisku będzie stacjonował jeden samolot typu boeing B737-800. Nowe trasy z Malpensy zostały ogłoszone dziś (3.9):
Baza ma ruszyć 1 grudnia br. Docelowo Ryan chce tam zbazować łącznie cztery B737. 

Fot. Piotr Bożykgość_f093b - Profil
gość_f093b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie