Star Alliance: Dookoła świata w premium economy

4 sierpnia 2015 07:42
Sojusz lotniczy Star Alliance wprowadził do swojej oferty bilety dookoła świata "Round the World" w klasie ekonomicznej premium. Jest to możliwe, bo już 11 linii należących do tego aliansu ma tę klasę w swoich samolotach.
Reklama
Podróż dookoła świata w klasie ekonomicznej premium na bilecie Star Alliance jest możliwa na pokładach linii: Air Canada, Air China, Air New Zealand, ANA, Eva Air, Lufthansa, LOT, SAS, Singapore Airlines, THAI i Turkish Airlines.

Pasażerowie mogą w ramach tego biletu dodawać również odcinki obsługiwane przez którąś z pozostałych 17 linii należących do Star Alliance, jednak wtedy będą podróżować zwykłą klasą ekonomiczną.

W związku z rozszerzeniem oferty biletów "Round the World" o klasę ekonomiczną premium, Star Alliance oferuje obecnie 17 różnych produktów tego typu: trzy w klasie pierwszej, cztery w biznes, trzy w premium i siedem w ekonomicznej.

Zasady łączenia lotów i ceny różnią się w zależności od wybranego produktu. Ogólne zasady są jednak takie, że podróż musi rozpoczynać i kończyć się w tym samym kraju i przebiegać w jednym kierunku. Pasażerowie mogą "cofać się" w obrębie kontynentu, ale każdy z oceanów można przekroczyć tylko raz. Na trasie muszą znaleźć się co najmniej trzy przystanki dłuższe niż doba. Cały plan podróży powinien składać się z od 5 do 15 miast.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy