×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Star Alliance: Dookoła świata w premium economy


Sojusz lotniczy Star Alliance wprowadził do swojej oferty bilety dookoła świata "Round the World" w klasie ekonomicznej premium. Jest to możliwe, bo już 11 linii należących do tego aliansu ma tę klasę w swoich samolotach.Podróż dookoła świata w klasie ekonomicznej premium na bilecie Star Alliance jest możliwa na pokładach linii: Air Canada, Air China, Air New Zealand, ANA, Eva Air, Lufthansa, LOT, SAS, Singapore Airlines, THAI i Turkish Airlines. 

Pasażerowie mogą w ramach tego biletu dodawać również odcinki obsługiwane przez którąś z pozostałych 17 linii należących do Star Alliance, jednak wtedy będą podróżować zwykłą klasą ekonomiczną. 

W związku z rozszerzeniem oferty biletów "Round the World" o klasę ekonomiczną premium, Star Alliance oferuje obecnie 17 różnych produktów tego typu: trzy w klasie pierwszej, cztery w biznes, trzy w premium i siedem w ekonomicznej.

Zasady łączenia lotów i ceny różnią się w zależności od wybranego produktu. Ogólne zasady są jednak takie, że podróż musi rozpoczynać i kończyć się w tym samym kraju i przebiegać w jednym kierunku. Pasażerowie mogą "cofać się" w obrębie kontynentu, ale każdy z oceanów można przekroczyć tylko raz. Na trasie muszą znaleźć się co najmniej trzy przystanki dłuższe niż doba. Cały plan podróży powinien składać się z od 5 do 15 miast. gość_7395c - Profil
gość_7395c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie