×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT do Delhi? Nie ma decyzji


LOT uruchomi w 2016 r. połączenie do Delhi - doniosły media z Indii, a w ślad za nimi wielu polskich dziennikarzy. Jak jednak dowiedział się Pasazer.com, to jedna z bardzo wielu rozważanych tras i nie zapadły decyzje czy i kiedy ruszy to połączenie.


Na pewno wiadomo tylko tyle, że LOT jeszcze jesienią chce ogłosić kolejne dwie nowe trasy długodystansowe. Loty na nich rozpoczną się w przyszłym roku z wykorzystaniem obecnej floty boeingów 787 Dreamliner. 

Odbiór kolejnych dwóch Dreamlinerów na przełomie 2016 i 2017 r. umożliwi zwiększenie siatki długodystansowej. Przewoźnik planuje też zamówić kolejne maszyny szerokokadłubowe, które pozwolą na dalsze poszerzenie listy tras.

Jak dowiedział się nieoficjalnie, ale z dobrze poinformowanych źródeł Pasazer.com, na razie nie zapadły jednak decyzje co do kolejności otwierania tras. Zarząd przewoźnik ma wytypowanych kilkanaście potencjalnych kierunków, ale o tym, które ogłosi jeszcze w tym roku, zadecyduje później - prawdopodobnie krótko przed ich ogłoszeniem. 

Tak samo było zresztą w przypadku ogłoszenia tras do Seulu i Bangkoku - były one wśród większej liczby potencjalnych kierunków, a decyzja o tym, że to one ruszą jako pierwsze, zapadła krótko przed ogłoszeniem ich publicznie. Jedynie połączenie do Tokio było przygotowywane dużo wcześniej. 

Poza Delhi na liście miast, do których LOT może wysłać swoje Dreamlinery, są też m.in. Szanghaj, Singapur, Dżakarta, Boston i Miami. Przewoźnik jest też zainteresowany obiecującymi kierunkami w Azji Środkowej, jednak na te trasy brakuje mu samolotów. gość_d99a3 - Profil
gość_d99a3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie