×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Łódź: Szkolenia z transportu mat. niebezpiecznych


Łódzki Ośrodek Szkolenia Służb Lotniskowych będzie szkolił w zakresie transportu materiałów niebezpiecznych drogą powietrzną. Zajęcia, o których poinformowało lotnisko w Łodzi, będą jedynym tego typu kursem w Polsce.Program szkolenia bazuje na aktualnym wydaniu publikacji Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych IATA DGR (Dangerous Goods Regulations, czyli przepisy dotyczące transportu materiałów niebezpiecznych). W marcu br. został zatwierdzony przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. 

Udokumentowana wiedza z zakresu bezpiecznego transportu materiałów niebezpiecznych drogą powietrzną jest niezbędna do podjęcia pracy na stanowiskach związanych z obsługą pasażerów, ich bagażu, frachtu oraz poczty lotniczej - podkreślają przedstawiciele lotniska w komunikacie prasowym.

Dzięki ofercie poszerzonej o szkolenia DGR, Ośrodek Szkoleniowy w Porcie Lotniczym Łódź jest jedynym podmiotem na rynku oferującym kompleksowe przygotowanie do pracy na stanowiskach takich jak operator kontroli bezpieczeństwa czy pracownik obsługi pasażerów i załóg. 


- Wszystkie realizowane w naszym ośrodku programy szkolenia są zatwierdzone przez Urząd Lotnictwa Cywilnego i uznawane przez organy kontroli w UE. W trakcie szkoleń bazujemy na doświadczeniu, przepisach prawa oraz najnowszych publikacjach uznanych w branży organizacji, takich jak IATA oraz ICAO. Każdy z kursantów otrzymuje na własność opracowane w języku polskim skrypty zawierające zakres wiedzy niezbędnej do opanowania dla danej kategorii personelu - wyjaśnia w komunikacie prasowym Robert Szymborski, koordynator zespołu ds. szkoleń i doskonalenia zawodowego Lodz Airport.

Fot. Lodz Airport
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_9fc95 - Profil
gość_9fc95
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie