Najnowsza promocja linii Emirates

7 kwietnia 2015 13:44
Linie Emirates przygotowały wiosenną i kolejną w tym roku promocję dla tych, którzy nie mogą już doczekać się wakacyjnego wypoczynku. Atrakcyjne ceny na przeloty w klasie ekonomicznej do kilkunastu miast z siatki połączeń Emirates są dostępne do 17 kwietnia br.
Reklama
W promocji dostępnych jest kilkanaście kierunków w Azji i na Bliskim Wschodzie, w Australii i Afryce. Ceny rozpoczynają się już od 1705 zł – tyle zapłacimy za bilet do Dubaju w klasie ekonomicznej. Atrakcyjne propozycje od Emirates powinni też znaleźć dla siebie amatorzy azjatyckiej kuchni.

Dzięki specjalnej ofercie do Bangkoku można polecieć za 2100 zł, do wietnamskiego Ho Chi Minh za 2150 zł, a do Singapuru za 2265 zł. Około 4000 zł trzeba zapłacić za loty do Perth, a niewiele więcej - 4025 zł - do Adelaide. Emirates przygotowały również coś specjalnego dla podróżnych, którzy marzą o wypoczynku na jednych z najpiękniejszych plaż na świecie. Bilety na Seszele można kupić już za 3255 zł, a na Sri Lankę za 2860 zł.

Powyższe ceny zawierają wszystkie podatki i opłaty lotniskowe. Wszystkie kierunki wraz z cenami oraz dokładnymi warunkami promocji dostępne są na stronie internetowej Emirates.

Oferta specjalna obowiązuje od 7 do 17 kwietnia i dotyczy podróży w klasie ekonomicznej w okresie od 17 kwietnia do 23 czerwca 2015 r.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy