LOT: Taryfa Economy Simple także na krajówkach

10 marca 2015 12:32
9 komentarzy
Polskie Linie Lotnicze LOT wprowadził taryfę Economy Simple na rejsach krajowych. To najprostsza taryfa pozwalającą podróżować z bagażem podręcznym nawet 50% taniej.
Reklama
W taryfie Economy Simple można podróżować między Warszawą a wszystkimi portami w kraju, które znajdują się w siatce LOT-u. Najtańsze bilety zaczynają się już od 60 złotych za podróż w jedną stronę, dzięki czemu rejsy po kraju stają się jeszcze bardziej ekonomiczne. Bilet w tej taryfie należy zarezerwować z 60 dniowym wyprzedzeniem.

W ramach biletu w taryfie Economy Simple pasażerowie mogą odprawić się on-line albo na lotnisku, natomiast na pokładzie otrzymają wodę i słodką przekąskę oraz gromadzą mile w programie lojalnościowym. Ta taryfa przygotowana jest głównie z myślą o osobach, które podróżują turystycznie i lubią krótkie wyjazdy weekendowe, na które zabierają tylko bagaż podręczny.

W ramach tej taryfy na lotach krajowych istnieje możliwość nadania bagażu rejestrowanego za niewielką dodatkową opłatą 54 złotych za odcinek podróży. We wszystkich wyższych taryfach klasy ekonomicznej bagaż rejestrowany pozostaje bezpłatny.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_2faa8 2015-04-05 17:29   
gość_2faa8 - Profil gość_2faa8
Brak profesjonalizmu w zarządzaniu tą firmą nie jest niczym nadzwyczjnym w dzisiejszej Polsce 2015. Właściwie wszystkie spółki Skarbu Państwa dostały każda swojego geniusza z centrali na prezesa. W lotnictwie może tylko sama branża jest bardziej wymagająca, stąd ta nieporadność jest też bardziej widoczna niż gdzie indziej. Ale to jest ta sama nomenklatura.
jsg 2015-03-31 23:33   
jsg - Profil jsg
Tylko, że w Pendolino bagaż jest bezpłatny.
gość_4e40f 2015-03-31 22:42   
gość_4e40f - Profil gość_4e40f
No to poczekajmy, do września niedaleko. Ale coś mi podpowiada, że prezio z preziową jeszcze coś nawywijają w ciągu tych kilku miesięcy zanim ich razem wystrzelą w kosmos na jesieni. Na przykład kupią jakieś nowe samoloty? Podobnie jak zrobił prezio z Eurolotu przed swoim odstrzeleniem. Zobaczymy już niedługo czy miałem nosa.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy