×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Będą kolejne zmiany. Ryanair chce "stawać się lepszy"


Nowa kabina Sky Interior, nowe mundury załogi pokładowej, anulowanie biletu oraz tańsza odprawa na lotnisku - to najważniejsze nowości ogłoszone dziś (3.3) na konferencji prasowej Ryanaira na której przedstawiono szczegóły programu "Always Getting Better".


Irlandzka linia zapowiedziała, że kabiny wszystkich nowych boeingów 737-800 dostarczanych po 1 stycznia 2016 r. będą wyposażone w nowy wystrój Sky Interior oraz w nowe fotele z większą przestrzenią na nogi. O tych planach pisaliśmy w naszym portalu już w ubiegłym roku.

//www.pasazer.com/img/images/normal/New%20Boeing%20Sky%20Interiors_Mar15.jpg

Zmiana wystroju starszych maszyn rozpocznie się w listopadzie br. - nie będzie to jednak wygląd Sky Interior, a raczej wystrój wzorowany na nim. Od października personel pokładowy będzie ubrany w nowe uniformy. 

Nasi pasażerowie mogą spodziewać się poprawy warunków podróży podczas lotu z nowymi wnętrzami kabin i nowym menu  - powiedział Kenny Jacobs, dyrektor marketingu linii Ryanair. 

Ryanair zapowiedział także, obniżenie niektórych swoich opłat:

  • za odprawę na lotnisku z obecnych 70 do 45 euro.
  • zamianę lotu w sytuacji w sytuacji stawienia się na lotnisku później niż 40 min przed odlotem i do 1 godziny po odlocie samolotu - z obecnych 110 do 99 euro 
Pojawi się nowa możliwość anulowania rezerwacji. Jeśli ktoś rozmyśli się i zrezygnuje z lotu w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji będzie mógł oddać bilet ponosząc opłatę w wysokości 15 euro za lot.

Na swojej stronie internetowej linia uruchomi porównywarkę cen biletów lotniczych w czasie rzeczywistym, który umożliwi wyszukanie najtańszych biletów. 

Pojawi się także nowy serwis z opisem miast i opiniami klientów oraz spersonalizowana strona Ryanair.com z opcją 100 wersji strony głównej i spersonalizowane e-maile reklamowe z ofertą dostosowaną dla danego klienta.

//www.pasazer.com/img/images/normal/jacobs,mol,konfa,londyn.jpg

Ciekawą nowością będzie możliwość zablokowanie ceny na 24 godziny. Opcja "hold the fare" za 5 euro zagwarantuje niezmienność ceny biletu.

Ryanair zapowiedział ponadto ulepszone menu na pokładach samolotów z większym wyborem zdrowszych posiłków. Od listopada 2015 r. na wybranych trasach przewoźnik udostępni usługę wcześniejszego zamówienia gorącego śniadania.

Fot. Ryanair, Piotr Bożyk
gość_cbc41 - Profil
gość_cbc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie