W weekend mniej pociągów na Lotnisko Chopina

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
27 listopada 2014 19:38
Warszawski Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że w weekend na Lotnisko Chopina pojedzie mniej pociągów niż zwykle. Nie dojadą tam w ogóle pociągi Kolei Mazowieckich, w tym z Modlina.
Reklama

Zmiany w kursowaniu pociągów są spowodowane pracami remontowymi prowadzonym przez PKP Polskie Linie Kolejowe na stacji Warszawa Zachodnia oraz na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Wawer.

Przez najbliższą sobotę i niedzielę (29-30.11) na Lotnisko Chopina nie dojadą pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej linii S3 z Legionowa i Wieliszewa. Zakończą one bieg na stacji Warszawa Wschodnia.

Pomiędzy Warszawą Wschodnią a Lotniskiem Chopina nie będą też kursować pociągi Kolei Mazowieckich. Dotyczy to również połączeń KML łączących Lotnisko Chopina z Modlinem. Te pociągi rozpoczną i zakończą bieg w Warszawie Wschodniej.

Bez zmian z Lotniska Chopina będą odjeżdżały pociągi SKM linii S2 do Sulejówka-Miłosny. W autobusach linii 175 kursujących na odcinku Foksal (przystanek przy rondzie de Gaulle'a) - Lotnisko Chopina będą honorowane bilety Kolei Mazowieckich.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama