LOT: Nowe inspiracje 2.0

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
27 listopada 2014 14:09
LOT zachęca do podróży przez cały rok i podpowiada gdzie możesz realizować swoje zainteresowania. Wprowadza kolejne kategorie i kierunki do serwisu Inspiracje.
Reklama

Szaleństwo zakupów i najlepsza włoska kuchnia w Mediolanie. Zawsze słoneczny i pełen propozycji kulturalnych Madryt czy smak orientu w kosmopolitycznym Stambule. Od teraz można korzystać z serwisu w zupełnie nowej odsłonie.

"Inspiracje" – to nazwa serwisu - dzięki któremu LOT przybliża podróżnikom pod kątem turystycznym wszystkie znajdujące się w swojej siatce połączeń kierunki. Strona nie tylko umożliwia łatwy zakup biletów, ale także dostarcza praktycznych informacji na temat interesującego nas miasta, w tym m.in. o kulturze, zabytkach, transporcie publicznym.

//www.pasazer.com/img/images/normal/lot,nowe,inspiracje%20(4).jpg
Dotychczas w serwisie dostępne były m.in. następujące kategorie:
  • Przedłuż lato,
  • Zakupy/wyprzedaże,
  • Festiwale/Koncerty Plenerowe,
  • Kuchnie i smaki świata.
Uruchomiony w lutym b.r. portal był stale rozbudowywany. Jednocześnie trwały prace nad zupełnie nową, pełną wersją strony. Serwis „Inspiracje 2.0.” zyskał nową szatę graficzną i bardzo intuicyjną nawigację, ułatwiającą poruszanie się wśród bogatej oferty. Co więcej, został dostosowany do wersji mobilnej na tablety i smartfony.

//www.pasazer.com/img/images/normal/lot,nowe,inspiracje%20(2).jpg
Serwis Inspiracje zyskał też nowe kategorie Lato/ Jesień, w których znajdują się propozycje dla każdego, takie jak: „sporty wodne” z opisem miejsc do aktywnego wypoczynku w rejonie Morza Śródziemnego, „urlop z dzieckiem” – czyli rekomendacje destynacji do których warto wybrać się z całą rodziną, by odwiedzić m.in parki rozrywki i najlepsze aqua parki. W uzupełnionej ofercie znalazły się również propozycje "wakacje na rowerze" oraz "nocne życie w wielkim mieście".

//www.pasazer.com/img/images/normal/lot,nowe,inspiracje%20(3).jpg
Serwis podróżniczy jest dostępny w dwóch rejsach językowych – polskiej i angielskiej. W dalszej kolejności zostanie wzbogacony o filmy i galerie zdjęć, a także multimedialne ciekawostki. Szczegóły dostępne są na stronie przewoźnika.

Fot. PLL LOT
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama