Wizz Air i Raiffeisen Polbank uruchamiają wspólny program partnerski

8 września 2014 12:35
4 komentarze
Wizz Air oraz Raiffeisen Polbank uruchamiają wspólnie program partnerski, oferując klientom karty kredytowe i debetowe, dzięki którym zakupy i latanie staną się jeszcze przyjemniejszym doświadczeniem.
Reklama
Program partnerski zapewnia klientom Wizz Air korzystanie z niższych taryf – każda transakcja dokonana kartą kredytową Wizz Air MasterCard dolicza punkty do konta WIZZ należącego do klienta.
Za każde 5 złotych wydane kartą kredytową Wizz Air MasterCard klienci otrzymują 1 punkt lojalnościowy na konto WIZZ. Dodatkowe punkty zbierać można również przy transakcjach dokonywanych na stronie wizzair.com, gdzie każde 5 złotych jest „warte” aż 2 punkty. Zebranymi punktami na koncie WIZZ można płacić za dowolnie wybrane loty i usługi Wizz Air w stosunku 10 pkt = 1 zł. Ponadto posiadacze karty kredytowej otrzymują darmowe członkostwo w klubie Wizz Discount Club, co standardowo kosztuje 139 złotych, a także 500 punktów powitalnych o wartości 50 złotych za pierwszą transakcję wykonaną w ciągu sześciu miesięcy od otrzymania karty. Wnioski o Wizz Air MasterCard można składać w 340 oddziałach banku, w centrum telefonicznym oraz przez Internet. W ramach trwającej obecnie promocji korzystanie z karty przez pierwszy rok jest bezpłatne (regularna opłata roczna wynosi 79 złotych, której również nie trzeba będzie ponosić, jeśli w ciągu roku średniomiesięczne płatności kartą wyniosą co najmniej 1000 zł).

- Karta kredytowa Wizz Air MasterCard łączy radość zakupów z radością podróżowania i daje jeszcze więcej korzyści milionom pasażerów Wizz Air z Polski. Transakcje dokonane nową kartą kredytową są premiowane i przekładają się na doliczanie do konta WIZZ środków pieniężnych. Jestem bardzo zadowolony z powstania programu partnerskiego, uruchomionego we współpracy z jednym z największych banków w Polsce, Raiffeisen Polbank. Dzięki niemu, mamy nadzieję dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów, przedstawiając im tę fantastyczną ofertę - powiedział György Abrán, dyrektor ds. sprzedaży w Wizz Air.
Wspólna oferta Raiffeisen Polbank i Wizz Air obejmuje również korzyści w ramach karty debetowej MasterCard Debit Wizz Air, która może być wydana do dowolnego konta osobistego Banku. Jej posiadacze otrzymają 12-miesięczne, darmowe członkostwo w klubie Wizz Discount Club, dzięki któremu będą mogli korzystać z licznych promocji i niższych taryf przy zakupie lotów i usług Wizz Air.

- Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z liniami lotniczymi Wizz Air, która będzie w najbliższych latach szeroko rozwijana z korzyścią dla klientów. Wspólnie zbudowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę, która z pewnością zostanie doceniona przez osoby lubiące podróżować samolotami po Europie, w tym setki tysięcy naszych rodaków rozsianych po całym kontynencie - powiedział Piotr Czarnecki, Prezes Zarządu Raiffeisen Polbank.

- Nasza karta kredytowa Wizz Air MasterCard, oprócz wygody w dokonywaniu zakupów, umożliwia zbieranie punktów, które pozwalają na tańsze latanie. Osoby niezainteresowane produktem kredytowym mogą wystąpić o kartę MasterCard Debit Wizz Air, która także zapewnia zniżki przy korzystaniu z atrakcji oferowanych przez Wizz Air. Uczestnictwo w naszym programie dobrze charakteryzuje hasło promocyjne <<Najsprytniejsi latają najtaniej - dodał Czarnecki.

Wprowadzenie wspólnego programu Raiffeisen Polbank i Wizz Air to doskonała wiadomość dla wszystkich klientów Wizz Air, zwłaszcza teraz, kiedy przewoźnik ogłosił wiele nowych połączeń z lotnisk w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu i Lublinie. Punkty zebrane podczas zakupów z kartą kredytową Wizz Air MasterCard, obniżą ceny biletów do popularnych destynacji z siatki połączeń Wizz Air.

Korzyści dla posiadaczy kart płatniczych w ramach programu partnerskiego Raiffeisen Polbank i Wizz Air:

Materiał prasowy
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_e87b8 2014-09-09 19:23   
gość_e87b8 - Profil gość_e87b8
Już raz naciągneli ludzi na karty kredytowe city bank - nalatali się, że hej !
gość_c9bfe 2014-09-08 23:27   
gość_c9bfe - Profil gość_c9bfe
Fatalny serwis internetowy. Panowie odtrąbili sukces migracji systemów, a prawda jest taka, że transakcje znikają z zakładki "w autoryzacji" na długo zanim pojawią się w historii, nigdy nie zgadza się saldo dostępne i księgowe, bywa, że transakcje zamiast na plus są księgowane na minus i odwrotnie, trzykrotnie zgłaszałem to w callcenter- mieli oddzwonić ale to się nigdy nie stało, znacząco nie zgadzają mi się salda w aplikacji mobilnej i serwisie internetowym, wysłali mi kartę, do której nie pasował PIN, w oddziale nikt nie mógł wydać mi hasła do bankowości internetowej, bo nikt nie miał hasła do systemów dawnego Polbanku (tylko po co robili rebrending oddziału)- generalnie to najgorszy, bezczelny bank, tkwiący butnie w epoce kamienia łupanego, którego szefowie są tak bezczelni, że ogłaszają sukces migracji systemowej, choć podstawowe funkcje nie działają przez wiele dni. Chesz coś załatwić, to odsyłają Cię do oddziału dawnego Polbanku, tylko po rebrendingu nie wiadomo który jest który (bo niby skąd ma klient to wiedzieć). W oddziałach kolejki bo zredukowali pracowników, pracownicy w niczym się nie orientują, w oddziale na Świętokrzyskiej na dole jeden kasjer pół godziny księguje wpłatę jednej klientki, czekam w gigantycznej kolejce, Pani doradczyni przybiega z zakupów, ale poza okularami na pół twarzy nie ma nic do zaproponowania bo nie ma loginów do dawnego Polbabku, już mam być obsłużony to wpada kurier i urządza karczemną awanturę jedynemu pracującemu doradco-kasjerowi, więc wychodzę nie załatwiony bo żal mi oglądać ten cyrk
gość_98a21 2014-09-08 19:05   
gość_98a21 - Profil gość_98a21
Z tym bankiem ktory stoi na skraju dziekuje .Tyle ze i tak tego nieopublikujecie
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy