Wizz Air i Raiffeisen Polbank uruchamiają wspólny program partnerski

Wizz Air i Raiffeisen Polbank uruchamiają wspólny program partnerski Program partnerski zapewnia klientom Wizz Air korzystanie z niższych taryf – każda transakcja dokonana kartą kredytową Wizz Air MasterCard dolicza punkty do konta WIZZ należącego do klienta.Za każde 5 złotych wydane kartą kredytową Wizz Air MasterCard klienci otrzymują 1 punkt lojalnościowy na konto WIZZ. Dodatkowe punkty zbierać można również przy transakcjach dokonywanych...
08/09/2014 12:35   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_e87b8 2014-09-09 19:23   
gość_e87b8 - Profil gość_e87b8
Już raz naciągneli ludzi na karty kredytowe city bank - nalatali się, że hej !
gość_c9bfe 2014-09-08 23:27   
gość_c9bfe - Profil gość_c9bfe
Fatalny serwis internetowy. Panowie odtrąbili sukces migracji systemów, a prawda jest taka, że transakcje znikają z zakładki "w autoryzacji" na długo zanim pojawią się w historii, nigdy nie zgadza się saldo dostępne i księgowe, bywa, że transakcje zamiast na plus są księgowane na minus i odwrotnie, trzykrotnie zgłaszałem to w callcenter- mieli oddzwonić ale to się nigdy nie stało, znacząco nie zgadzają mi się salda w aplikacji mobilnej i serwisie internetowym, wysłali mi kartę, do której nie pasował PIN, w oddziale nikt nie mógł wydać mi hasła do bankowości internetowej, bo nikt nie miał hasła do systemów dawnego Polbanku (tylko po co robili rebrending oddziału)- generalnie to najgorszy, bezczelny bank, tkwiący butnie w epoce kamienia łupanego, którego szefowie są tak bezczelni, że ogłaszają sukces migracji systemowej, choć podstawowe funkcje nie działają przez wiele dni. Chesz coś załatwić, to odsyłają Cię do oddziału dawnego Polbanku, tylko po rebrendingu nie wiadomo który jest który (bo niby skąd ma klient to wiedzieć). W oddziałach kolejki bo zredukowali pracowników, pracownicy w niczym się nie orientują, w oddziale na Świętokrzyskiej na dole jeden kasjer pół godziny księguje wpłatę jednej klientki, czekam w gigantycznej kolejce, Pani doradczyni przybiega z zakupów, ale poza okularami na pół twarzy nie ma nic do zaproponowania bo nie ma loginów do dawnego Polbabku, już mam być obsłużony to wpada kurier i urządza karczemną awanturę jedynemu pracującemu doradco-kasjerowi, więc wychodzę nie załatwiony bo żal mi oglądać ten cyrk
gość_98a21 2014-09-08 19:05   
gość_98a21 - Profil gość_98a21
Z tym bankiem ktory stoi na skraju dziekuje .Tyle ze i tak tego nieopublikujecie
mietek 2014-09-08 16:19   
mietek - Profil mietek
Uwielbiam takie marketingowe sformułowania: "Karta kredytowa Wizz Air MasterCard łączy radość zakupów z radością podróżowania". Zapomnieli dodać, że za tą radość trzeba będzie zapłacić:)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy