Gdańskie lotnisko kusi Toruń

4 kwietnia 2013 21:43
16 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama
Powyższy materiał pochodzi z "Gazeta Pomorska", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_ed0cf 2013-04-05 17:09   
gosc_ed0cf - Profil gosc_ed0cf
Spotter nie podniecaj się.Lotnisko w Bydgoszczy jest i będzie,chociażby dlatego,że Bydgoszczanie chcą latać do świata via Okęcie,a nie via Gdańsk.Przede wszystkim dlatego,że są z Bydgoszczy loty na Okęcie,a do Gdańska nie ma.A poza tym dlatego,że z Gdańska nie ma ani jednego połączenia ze światem.A to,że jakieś piernikowe miasteczko pod Ciechocinkiem zostanie skomunikowane autobusem z Rębiechowem to nas nic nie obchodzi.Bydgoszcz będzie latała albo bezpośrednio do Europy z Bydgoszczy,albo via Okęcie na świat,nigdy zaś z Gdańska.A skoro ty sam nigdzie nie latasz,to lepiej się nie wymądrzaj.
4tech 2013-04-05 16:26   
4tech - Profil 4tech
spotter10 zacytuje Ciebie samego..[...]moje rozumowanie jest takie, by zamknac lotniska ktore obecnie maja raczej marne szanse na bycie rentownym[...] ile mamy czynnych lotnisk w PL? Policzmy: GDN,SZZ, POZ, BZG, WMI, WAW, LCJ, WRO,KTW,KRK RZE, LUZ...wyszlo 12...ile jest rentownych ? takich ktore nie musza splacac zaciagnietych kredytow na budowe nowych terminali, tych ktorym nie trzeba doplacac ? dlatego nie pomylilem sie piszac o 70 procentach. Wiem, zaraz mi napiszesz ( badz za chwile) ze lotniska aby sie rozwijac musza inwestowac. Tylko niech to robia ze srodkow wlasnych.
spotter10 2013-04-05 14:09   
spotter10 - Profil spotter10
Nie, moje rozumowanie nie dotyczy 70% lotnisk. Moim zdaniem w Polsce jest miejsce dla następujących portów: WAW, KRK, GDN, KTW, POZ, WRO, RZE. Przydałoby się zainwestować w SZY aby mogły obsługiwać północny wschód. Reszta moim zdaniem jest zbędna na dzień dzisiejszy i nie wiem, czy korzyści przewyższają koszty. Może, w przyszłości miałoby sens, aby te porty istniały w takiej formie jak dotychczas. Ale ruch musi w Polsce wzrosnąć przynajmniej 2,5-3 krotnie.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy