Krzowski: Z Lublina do PAŻP-u

13 lutego 2014 22:24
Reklama
Dariusz Krzowski, wiceprezes Portu Lotniczego Lublin SA zakończył swoją pracę w spółce. Został dyrektorem ds. technicznych w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej w Warszawie.

- Nie żegnam się z Lublinem, mówię tylko do widzenia. W nowym miejscu pracy będę ściśle współpracował z lubelskim portem. Postanowiłem zmienić miejsce zatrudnienia, bo propozycja z Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej była dla mnie atrakcyjna. Ponadto zaważyły względy rodzinne, mieszkam w Warszawie i od ponad 10 lat dojeżdżałem do pracy w Lublinie. Wybrałem odpowiedni moment, audyt certyfikujący potwierdził bardzo dobre przygotowanie naszego lotniska do działalności operacyjnej, wypadliśmy najlepiej w Polsce – powiedział Dariusz Krzowski.

Były wiceprezes Portu Lotniczego Lublin należał do pracowników z najdłuższych stażem. Pracę w Zarządzie PLL rozpoczął w 2004 roku, uczestniczył w pracach związanych z powstaniem największej inwestycji samorządowej Lubelszczyzny.

- Nie będę ukrywał, była to dla mnie przygoda życia. Przez cały ten czas wierzyłem, że uda nam się pokonać wszelkie przeszkody i z pomocą ludzi dobrej woli, zbudujemy lotnisko, tak potrzebne w rozwoju naszego województwa. Trzymam kciuki za rozwój Portu Lotniczego Lublin – podkreśla Krzowski.
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy