×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Krzowski: Z Lublina do PAŻP-uDariusz Krzowski, wiceprezes Portu Lotniczego Lublin SA zakończył swoją pracę w spółce. Został dyrektorem ds. technicznych w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej w Warszawie. 

- Nie żegnam się z Lublinem, mówię tylko do widzenia. W nowym miejscu pracy będę ściśle współpracował z lubelskim portem. Postanowiłem zmienić miejsce zatrudnienia, bo propozycja z Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej była dla mnie atrakcyjna. Ponadto zaważyły względy rodzinne, mieszkam w Warszawie i od ponad 10 lat dojeżdżałem do pracy w Lublinie. Wybrałem odpowiedni moment, audyt certyfikujący potwierdził bardzo dobre przygotowanie naszego lotniska do działalności operacyjnej, wypadliśmy najlepiej w Polsce – powiedział Dariusz Krzowski. 

Były wiceprezes Portu Lotniczego Lublin  należał do pracowników z najdłuższych stażem. Pracę w Zarządzie PLL rozpoczął w 2004 roku, uczestniczył w pracach związanych z powstaniem największej inwestycji samorządowej Lubelszczyzny. 

- Nie będę ukrywał, była to dla mnie przygoda życia. Przez cały ten czas wierzyłem, że uda nam się pokonać wszelkie przeszkody i z pomocą ludzi dobrej woli, zbudujemy lotnisko, tak potrzebne w rozwoju naszego województwa. Trzymam kciuki za rozwój Portu Lotniczego Lublin – podkreśla Krzowski. Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie