×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz: 11 milionów w KatowicachLinie lotnicze Wizz Air świętuje przewiezienie 11-milionowego pasażera podróżującego do Katowic. Magdalena Mozgała przyleciała z Burgas do stolicy Śląska samolotem linii Wizz Air wraz z rodziną. Na lotnisku przedstawiciele linii Wizz Air oraz Katowice Airport w Pyrzowicach wręczyli jej voucher o wartości 200 zł na zakupy w sieci sklepów Aelia Beauty w Katowicach oraz na darmowe bilety powrotne Wizz Air. 

- Mamy ogromną przyjemność powitać 11-milionowego pasażera w Katowicach. Rozwój linii Wizz Air w Pyrzowicach i w Polsce jest napędzany przez zadowolonych pasażerów, takich jak pani Magdalena Mozgała, którzy cenią wysoką jakość naszych usług i atrakcyjnie niskie ceny lotów Wizz Air - powiedział Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.

- To dla mnie ogromna niespodzianka. Z liniami Wizz Air leciałam po raz drugi, ale ten lot zapamiętam na długo. Chciałabym podziękować załodze za profesjonalną opiekę. Mam nadzieję, że szybko nadarzy się okazja, by powrócić na pokład Wizz Air - powiedziała Magdalena Mozgała.
gość_228db - Profil
gość_228db
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie