×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Konkurs. Kolacja z Ryanairem
Uwaga Dolnoślązacy! Zapraszamy na konkurs "Zjedz kolację z Ryanairem". 2 kwietnia z wrocławskiego lotniska odleci pierwszy samolot do Modlina. Mamy dla Was bilety na ten rejs. Zwycięzców konkursu - poza podróżą - czekają atrakcje, a na miejscu… uczta dla podniebienia. 

Pierwszy lot z Portu Lotniczego Wrocław do Warszawy-Modlin odbędzie się już 2 kwietnia. Nowe połączenie jest wygodną, niedrogą i błyskawiczną alternatywą dla podróży pociągiem lub autobusem. Lot samolotem Boeing 737 linii Ryanair potrwa zaledwie 45 minut. - Potencjał połączenia lotniczego z Warszawą jest na Dolnym Śląsku ogromny. Potwierdza to maksymalne wypełnienie pokładów samolotów operujących na tych trasach w godzinach szczytu porannego. Popołudniowe połączenie Ryanaira doskonale uzupełni tę ofertę. To doskonała propozycja, nie tylko dla biznesu, lecz tak naprawdę dla wszystkich pasażerów - mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Na zwycięzców konkursu czekają nie lada atrakcje. To m.in. wizyta w salonie executive lounge wrocławskiego lotniska, możliwość zwiedzania lotniska w Modlinie oraz delektowania się smakołykami podczas specjalnej kolacji. Co w menu? Roladki z łososia, pieczone mięsa, sery, sałatki i wyborne desery. Nie zabraknie lampki szampana, by uczcić pierwszy rejs na trasie Wrocław-Warszawa Modlin. 

Uwaga! Mamy dla Was bilety na inauguracyjny lot dla dwóch osób. 

Aktualizacja 27.03 godz. 16:53
Zwycięzcą konkursu został Arkadiusz Cymbalista z Legnicy.

Polskie lotnictwo 
jest dla mnie niczym San Francisco, 
a lot samolotem jest dla mnie zjawiskowy, 
niczym jakiś film baśniowy,
gdy zawsze się jakiś wyjazd szykuje, 
czuję, że we mnie cos eksploduje 
- to uczucie nie do opisania, 
podejmować kolejne lotnicze wyzwania. 
Przez Wrocław, Warszawkę, aż do Modlina, 
przez cala Polskę mnie wygina, 
tak kocham podróżować liniami lotniczymi - Ryanair,
 a jakże innymi. Właśnie kończę kolację 
i chcę uzyskać pozytywne wibracje 
- oczywiście poprzez jakiś wypad,
A może przez kolejną kolację będę dumny jak pawie?
którą może zjem w Modlin Warszawie. 


Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu są linie Ryanair, Port Lotniczy we Wrocławiu oraz Port Lotniczy w Modlinie.
2. Zwycięzca konkursu wygrywa jeden podwójny bilet lotniczy relacji Wrocław – Warszawa-Modlin na dzień 2 kwietnia 2014 roku w dwie strony. Biletu nie można zwrócić, wymienić ani żądać pieniężnego ekwiwalentu. Lot nie może zostać zarezerwowany na inny termin. 
3. Wraz z odpowiedzią na pytanie konkursowe uczestnik jest zobowiązany podać swoje imię, nazwisko oraz ważny adres e-mail. 
4. Na adres e-mail zwycięzcy zostanie wysłany voucher. Zwycięzca musi dokonać rezerwacji wypełniając voucher i zeskanowaną kopię przesłać e-mailem na adres promotions@ryanair.com nie później niż do 28 marca 2014 roku.
5. Rezerwacja zostanie potwierdzona zwrotnym e-mailem. Należy dokonać odprawy on- line postępując zgodnie z informacjami z e-maila. 
6. Udział w konkursie mogą brać osoby dorosłe. Zwycięzca konkursu wygrywa bilet dla siebie i dla osoby towarzyszącej. 
7. Wylot 2 kwietnia (godz. 17:55). Powrót do Wrocławia 2 kwietnia (godz. 22:40). Pasażer powinien stawić się na lotnisku ok. półtorej godziny przed odlotem. 
8. Zwycięzców - już po odprawie - zapraszamy do salonu Executive Lounge wrocławskiego lotniska (hala dla odlatujących).Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie