×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansą tanio do miast AzjiRuszyła kampania reklamowa Lufthansy promująca podróże lotnicze do miast do Azji. Bilety w promocyjnych cenach mogą być rezerwowane do końca marca na połączenia od 17 marca do 31 października 2014 roku.

Lufthansa oferuje specjalne ceny na połączenia z Polski do najpopularniejszych miast w Azji, zaczynające się już od 1890zł. Wśród najpopularniejszych kierunków znajdują się Bangkok (od 1890zł), Bombaj (od 1999zł), Szanghaj (od 2099zł), Pekin (od 2140zł) oraz Delhi (od 2180zł).

Specjalna oferta przewoźnika jest reakcją na rosnące zainteresowanie pasażerów podróżami do miast w Azji. Kampania prowadzona jest w radio, Internecie oraz na wielkoformatowych reklamach na pojazdach komunikacji miejskiej w Warszawie. Spoty reklamowe emitowane będą  w wybranych ogólnopolskich i lokalnych stacjach radiowych. Dodatkowo, po Warszawie kursować będzie dwupiętrowy autobus Lufthansy. Przejażdżka autobusem po najciekawszych zakątkach Warszawy jest bezpłatna. Dla pasażerów autobusu Lufthansa przygotowała konkursy, w których wygrać będzie można atrakcyjne nagrody, a podróż autobusem umilać będzie muzyka oraz azjatyckie, bezpłatne przekąski, które  serwowane będą przez stewardessy Lufthansy.- Przy zachowaniu najwyższego komfortu podróży, oferujemy rejsy w bardzo konkurencyjnych cenach. Atutem Lufthansy jest możliwość podróży praktycznie z dowolnego miejsca w Polsce, bo z 7 lotnisk w kraju bardzo szybko dostaniemy się do lotnisk przesiadkowych we Frankfurcie i Monachium - powiedział Bart Buyse, dyrektor generalny Lufthansy w Polsce.

Rezerwacji rejsów można dokonać na stronie lufthansa.com lub na infolinii, a także w biurach podróży IATA w całej Polsce.

Fot. Lufthansagość_034c8 - Profil
gość_034c8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie