1,5 mln pasażerów Ryanair w Katowicach

4 grudnia 2013 09:06
4 komentarze
Reklama
Linie lotnicze Ryanair obsłużyły już 1,5 miliona pasażerów z katowickiego lotniska. Irlandzki przewoźnik niskokosztowy uruchomił pierwsze rejsy z Katowic w 2007 roku.

Zbigniew Bienia, który wczoraj (3.12) okazał się 1,5 milionowym podróżnym, podróżował z Dublina do Katowic. Szczęśliwy pasażer otrzymał od Ryanair voucher na przelot dla dwóch osób w dwie strony z Katowic na dowolnej trasie. Od władz lotniska Katowice otrzymał voucher na 2 tygodniowy jednorazowy postój na parkingu P1 z wykorzystaniem do końca września 2014 roku. Od partnera programu „Fly Silesia”, Restauracji Sicilia znajdującej się w Silesia City Center w Katowicach, otrzymał voucher na kolację w kwocie 300 zł do wykorzystania w terminie do 31.01.2014 roku.- Jesteśmy zaszczyceni możliwością świętowania 1,5 milionowego pasażera w Katowicach. To znaczący „krok milowy” dla Katowice Airport jak i dla Ryanair. Jest to dowód na to, że nasze loty cieszą się popularnością wśród mieszkańców Śląska. Gratulujemy Panu Zbigniewowi, a Portowi Lotniczemu życzymy dalszych sukcesów i liczymy na dalszy wzrost liczby pasażerów. Ryanair umożliwia połączenia z Katowic do 7 europejskich miast i gwarantuje najtańsze ceny i doskonałą obsługę pasażerską - powiedziała Katarzyna Gaborec z Ryanair.


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_271ce 2013-12-04 17:14   
gosc_271ce - Profil gosc_271ce
Jak zwykle w Polsce. Cokolwiek by nie ogłosić to jest źle. Czytając niektóre poniższe komentarze to mam wrażenie że wypisują to jacyś malkontenci i zazdrośnicy. Ja tam się cieszę że lotnisko w Katowicach się rozwija i jak na obecna warunki to nieźle sobie radzi. Jak się nie mylę to budują teraz nowy pas. Ja w przeciwieństwie do poniższych wpisów gratuluję Pani lub Panu Dyrektorowi od Marketingu. Oby tak dalej.
gosc_d3f77 2013-12-04 17:04   
gosc_d3f77 - Profil gosc_d3f77
Do gosc_ddf73. A skąd ty wiesz jak pracują w GTL mądralo. Jeżeli wiesz to znaczy że tam pracujesz i jak jesteś taki mądry lub mądra to się sam weź do roboty a nie wypisuj głupot. Ja jako pasażer tego lotniska nie mam pojęcia kto tam zarządza ale wiem jedno że to jest jakiś horror. Nikt się nie przejmuje pasażerami tylko ilu pasażerów ma dane lotnisko. Jakaś bzdura doniczego mi nie potrzebna. To tak samo jakby przystanek autobusowy w Busku był lepszy od przystanku w Skierniewicach bo więcej na nim wsiada ludzi do autobusu. A poza tym jak niektóre województwa smarują liniom to tam latają co tylko szkodzi pasażerom bo w ogóle się w tym nie liczą
gosc_ddf73 2013-12-04 10:45   
gosc_ddf73 - Profil gosc_ddf73
Dla KTW każda okazja dobra. Za 6 lat będą mieć 3 mln pasażera z FR. Lata "pracy" obecnej Dyrektor d/s Marketingu to stosowany obecnie PR.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy