Egipt i Ukraina z Wizz Air

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
03 lipca 2013 09:40
45 komentarzy
Reklama

Sześć nowych połączeń od Wizz Air... Węgierski low-cost zapowiedział dziś (3.07) uruchomienie nowych połączeń z Polski do Egiptu i na Ukrainę. Od końca października z Warszawy i Katowic polecimy do Hurghady, z Warszawy również do Charkowa.
Przewoźnik zapowiedział także uruchomienie sezonowych połączeń na zimę z Katowic i Warszawy do Grenoble oraz z Poznania do Mediolanu Bergamo.Połączenie z Warszawy do Hurghady oraz z Katowic do Hurghady zostaną uruchomione 31 października i obsługiwane będą raz w tygodniu. Ceny zaczynać się będą odpowiednio od 329 zł i 289 zł.

Loty z Warszawy do ukraińskiego Charkowa ruszą 29 października i będzie obsługiwane dwa razy w tygodniu. Ceny rozpoczynać się będą od 119 zł.

Sezonowe trasy z Warszawy i Katowic do Grenoble oraz z Poznania do Mediolanu Bergamo zostaną zainaugurowane 21 grudnia. Bilety dostępne będą w cenach odpowiednio od 199, 119 i 79 zł.

Przewoźnik zaprezentował także nową ofertę w ramach "Wizz Tours" we współpracy z Opodo. Nowa platforma będzie oferować szeroki wachlarz pakietów wakacyjnych począwszy od 1 października 2013. Już niedługo pasażer za jednym zamachem zarezerwować będzie mógł przelot i hotel na jednej stronie.Przewoźnik na razie nic nie mówi o dokładnej dacie powrotu do Modlina na którym wciąż nie działa system ILS. Dodatkowo przedstawiciele linii stwierdzili, że Wizz Air czeka na wielomilionowe odszkodowanie od modlińskiego portu za odwołane loty.Priorytetem jest uruchomienie połączeń z Polski do Tel Avivu. Przewoźnikowi zależy na szybkim uruchomieniu nowych rejsów na trasach do Izraela.

Uruchomienie połączeń do Dubaju jest trochę bardziej skomplikowane. Obecnie linia czeka na wymagane zgody. Dodatkowo ze względu na długość trasy przewoźnik chce je obsługiwać nowymi samolotami na których dostawę czeka.

Paweł Cybulak, Ania Robaczyńska
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
szydelm 2013-07-04 01:07   
szydelm - Profil szydelm
Cienko widzę ich powrót do Modlina jeżeli rzeczywiście chodzi o kapustę.Znając życie sam Wizz zobaczył, że z Okęcia być może mają więcej pax-ów.Ciekawe co na to FR? Co do połączeń.Egipt dla mnie słaby wybór.Natomiast podoba mi się zimowy Grenoble i alpy francuskie. ;)
mppt 2013-07-04 00:15   
mppt - Profil mppt
Szkoda ze nie Portugalia.
usuniety 2013-07-03 23:42   
usuniety - Profil usuniety
gosc_869e2: a skąd wieści o tym, ze jeśli LOT ULC daliby zgodę na nowe połączenia TK do Polski, to byłoby połączenie IST-POZ-IST?? O IST-KRK-IST było sporo szumu, ale o IST-POZ nie słyszałem nic...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama