×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kolejne podwyżki opłat w Ryanair
Ryanair wprowadza kolejne podwyżki opłat - tym razem więcej zapłacimy na bilet dla niemowlęcia, pierwszeństwo wejścia na pokład oraz za wydrukowanie karty pokładowej na lotnisku.

Kupując bilet dla dziecka poniżej drugiego roku życia, za jego przelot w jedną stronę zapłacimy 142 PLN (30 EUR). Najmłodszemu pasażerowi przysługuje w cenie tylko darmowy przewóz wózka, małe dziecko podróżuje na kolanach rodziców i nie możemy dla niego zabrać żadnego bagażu podręcznego. Za opcję pierwszeństwa wejścia na pokład zapłacimy już 33 PLN (7 EUR), poprzednio przewoźnik pobierał opłatę w wysokości 24 PLN od pasażera.

Do obowiązków pasażera Ryanair należy samodzielna odprawa przez internet oraz wydrukowanie karty pokładowej na wszystkie odcinki swojej podróży. Podróżny, który z różnych przyczyn nie będzie posiadał swojej karty pokładowej i zgłosi się do odprawy biletowo-bagażowej po jej wydrukowanie, bedzie musiał uiścić opłatę w wysokości 332 PLN (70 EUR).

Anna Żuchlińskagość_9fc95 - Profil
gość_9fc95
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie