×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko La Coruna (LCG)


La Coruna Arpt
Lotnisko usytuowane jest 8 kilometrów od centrum miasta La Coruña / A Coruña (w języku galicyjskim) w północno-zachodniej Hiszpanii.

  • Okazje z Polski na lotnisko La Coruna (LCG)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska La Coruna


Jak dojechać na lotnisko La Coruna?


Samochodem:
Autostradą AP-9, która łączy A Coruña zSantiago de Compostela, Pontevedra, Vigo i Tuy, a następnie drogą N-550, między A Coruña y Santiago. Następnie w kierunku Culleredo, z bezpośrednim zjazdem na lotnisko.

Kolej/Metro:
Brak połączenia kolejowego z lotniskiem. Koleją można dostać się do centrum miasta A Coruña z wielu miast w Hiszpanii. Więcej informacji na stronie hiszpańskich kolei: www.renfe.es

Autobusem:
Dojazd autobusem obsługiwanym przez firmę ASICASA. Przystanki: Puerta Real, Casino, Plaza de Orense, Avenida A. Molina, Alcampo, Portazgo, Corveira i Vilaboa, Lotnisko. Czas przejazdu: 25 minut Rozkład jazdy: W dni powszednie autobusy kursują od 7.15 do 21.45 co pół godziny (w obie strony). W soboty z A Coruña jeżdżą między 7.30 a 22.30 co godzinę, a z lotniska od 8.00 do 22.00 także co godzinę. W niedziele i dni świąteczne, z A Coruña kursy odbywają się między 8.30 a 22.30, a z lotniska między 9.00 a 22.00, co godzinę. Zaleca się jednak wcześniejsze skonsultowanie powyższego rozkładu jady z firmą, która obsługuje trasę. Telefon: +34 981 231 234. Cena biletu: 1,15 euro.

Taxi:
Taksówską bez problemu można dostać się na lotnisko z A Coruña oraz z innych galicyjskich miast. Kurs la lotnisko z: - A Coruña 15 - 18 euro - Ferrol 52 -60 euro - Santiago 75 - 85 euro. Telefon taxi: +34 981 651 111

Wypożycz auto na lotnisku La Coruna


Linie na lotnisku La CorunaOpinie o lotnisku La Coruna


Nikt jeszcze nie ocenił tego lotniska, zrób to jako pierwszy!

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o La Coruna

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie