Linia lotnicza Corsair (SS)


Zarezerwuj hotel

Wypożycz auto

Monika T-S 08/04/2014 01:11   
9 Zalety: lot Paryż Orly - Punta Cana - Paryż wszystko na pokładzie na super poziomie. Dobre jedzenie, do dyspozycji słuchawki, kocyk, zatyczki do uszu, rozrywka pokładowa przed każdym fotelem, nowe A330. Załoga przemiła. Jeśli jeszcze będę miała wybór, wybiorę Corsair.

Wady: minusem było opóźnienie ponad 1,5h na powrocie
usuniety 27/01/2012 09:57   
7 Zalety: Bilet mega tani w super promocji. Lot na trasie ORY-SXM bardzo fajny. Smaczne, gorące posiłki oraz zimne przekąski, wszelkie napoje za darmo - również alkoholowe w economy class. Załoga miła i pomocna. Samolot czysty, fotele bardzo wygodne. W trakcie lotu do dyspozycji każdego pasażera koc, słuchawki, zatyczki do uszu, opaska na oczy oraz nawilżana chusteczka odświeżająca. W toalecie markowe francuskie perfumy. No i oczywiście wielki plus: B747 :)

Wady: Lot powrotny z SXM przez PTP do ORY o czasie. Niestety po pierwszym międzylądowaniu pilot podjął decyzję by zawrócić do FDF, gdyż "jacyś" pasażerowie tam utknęli i trzeba było ich zabrać do Paryża. Takim sposobem opóźnienie wyniosło 3 godziny i przegapiłam swój lot z CDG. Poza tym nie mam więcej negatywnych uwag.
Remigiusz S. 19/10/2011 23:35   
2 Zalety: tani bilet ale wątpliwej jakości wykonanie

Wady: przelot Montreal-Paryż-Berlin, samolot do Paryża opóźniony o 4h, nie zdążyłem na przesiadkę, kazano mi kupić nowy bilet i złożyć pismo o zwrot kasy, minął miesiąc, ani odpowiedzi, ani kasy...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy