×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Corsair (SS)


Corsair

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Monika T-S
Monika T-S
Zalety: lot Paryż Orly - Punta Cana - Paryż wszystko na pokładzie na super poziomie. Dobre jedzenie, do dyspozycji słuchawki, kocyk, zatyczki do uszu, rozrywka pokładowa przed każdym fotelem, nowe A330. Załoga przemiła. Jeśli jeszcze będę miała wybór, wybiorę Corsair.
Wady: minusem było opóźnienie ponad 1,5h na powrocie
9

/10

08/04/2014 01:11,  
Zalety: Bilet mega tani w super promocji. Lot na trasie ORY-SXM bardzo fajny. Smaczne, gorące posiłki oraz zimne przekąski, wszelkie napoje za darmo - również alkoholowe w economy class. Załoga miła i pomocna. Samolot czysty, fotele bardzo wygodne. W trakcie lotu do dyspozycji każdego pasażera koc, słuchawki, zatyczki do uszu, opaska na oczy oraz nawilżana chusteczka odświeżająca. W toalecie markowe francuskie perfumy. No i oczywiście wielki plus: B747 :)
Wady: Lot powrotny z SXM przez PTP do ORY o czasie. Niestety po pierwszym międzylądowaniu pilot podjął decyzję by zawrócić do FDF, gdyż "jacyś" pasażerowie tam utknęli i trzeba było ich zabrać do Paryża. Takim sposobem opóźnienie wyniosło 3 godziny i przegapiłam swój lot z CDG. Poza tym nie mam więcej negatywnych uwag.
7

/10

27/01/2012 09:57,  
Remigiusz S.
Remigiusz S.
Zalety: tani bilet ale wątpliwej jakości wykonanie
Wady: przelot Montreal-Paryż-Berlin, samolot do Paryża opóźniony o 4h, nie zdążyłem na przesiadkę, kazano mi kupić nowy bilet i złożyć pismo o zwrot kasy, minął miesiąc, ani odpowiedzi, ani kasy...
2

/10

19/10/2011 23:35,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie