Linia lotnicza Luke Air (BV)

Lotnisko  Linia lotnicza Luke Air (BV) Luke Air to czarterowa linia lotnicza z bazą na Malcie. Bazę operacyjną posiada również na Lotnisku Chopina w Warszawie. We flocie przewoźnika znajdują się boeingi 737, 767 oraz airbus A330. Wcześniej działała pod marką Blue Panorama Airlines z siedzibą w Rzymie.

Zarezerwuj hotel

Wypożycz auto

sophio 19/07/2021 10:11   
10 Zalety: To był mój pierwszy lot linią Luke Air (ex Blue Panorama). Trasa Warszawa-Zanzibar, 8 godzin lotu, delikatne opóźnienie z Warszawy. W trakcie lotu rozrywka pokładowa (filmy, muzyka, gry) po połączeniu z WiFi. Dwa posiłki oraz napoje (kawa, herbata, woda, coke, alkohol- wino) w trakcie lotu.

Wady: Brak
gabi6666 30/12/2019 15:11   
8 Zalety: Oceniam na podstawie lotu na trasie KTW_FUE_KTW AMQ0184/5 9/16.12.2019. Oba loty bardzo punktualne a nawet lądowanie przed czasem, kilka razy byłam już na Fuercie ale tak szybko (4 i pół h) jak teraz w obie strony nigdy sie nie udało. Siedziałam w obie strony w rzędzie awaryjnym 17tym, także miejsca miałam sporo. Plus że te miejsca są bez dopłaty jak w niektórych innych czarterach :-) Samoloty 9H-GFP i 9H-GAW około 20letnie. cabin crew ok poza małym śmiesznym wątkiem opisanym poniżej.

Wady: Tak wiem samoloty są dobrze utrzymane , mają wszystkie niezbędne przeglądy etc. ale widać po ich wnętrzu już trochę te lata, fajnie jakby z czasem flota była odmłodzona- ale to tylko taki mały minus. Na rejsie powrotnym 16.12.2019 z FUE do KTW pan steward z tylnej części pokładu jadąc wózkiem z barkiem na wysokości mojego rzędu skomentował głośno na kilka najbliższych rzędów że cóż za głupoty tu piszą- wskazując na moją książkę napisaną przez... doświadczonego pilota Patricka Smitha(na pewno jej nie czytał ale to tym bardziej nie na miejscu takie komentarze- chyba chciał być śmieszny a wyszło żałośnie-nikt się nie śmiał, a właśnie książka obala różne głupie mity nt. latania a nie je propaguje- wstyd, polecam panu lekturę jakby co :-D ) poza tym brak wad.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy