Linia lotnicza Continental Airlines (CO)

5.3 Continental Airlines to amerykańskie linie lotnicze z siedzibą w Houston. Posiadają połączenia z wieloma krajami. Głównym węzłem jest Port lotniczy Houston-George Bush, Newark i Port lotniczy Cleveland-Hopkins. Jeden z wielkiej szóstki wielkich przewoźników ze Stanów Zjednoczonych. Linia należy do sojuszu SkyTeam.

Zarezerwuj hotel

Wypożycz auto

Opinie o Continental Airlines

michaelpjl 24/10/2015 11:24   
7 Zalety: Odbyłem lot linią United na trasie EWR - FRA. Samolot wykorzystany podczas mojego lotu to B777. Lot był bardzo komfortowy, pomimo podróży w klasie ekonomicznej. Każdy pasażer miał do dyspozycji własny monitor, sterowany dotykowo z bardzo dużą ilością filmów/seriali/programów TV jak również bogatą ofertę muzyczną. Plusem było to iż pomimo startu lub lądowania, można było korzystać cały czas z systemu rozrywki pokładowej (np. w Lufthansie podczas startu/lądowania system ten jest wyłączany i można jedynie z kamer oglądać start samolotu). Mimo, że samolot wystartował z ok. godzinnym opóźnieniem to bez problemu dotarłem na czas, gdzie miałem dalszą przesiadkę do WAW. Obsługa była bardzo uprzejma i pomocna.

Wady: Jedzenie było dość przeciętne w porównaniu choćby do oferty w klasie ekonomicznej LH lub LX za te same pieniądze. Dodatkowo alkohole były płatne.
Paweł Rosiak 19/05/2011 16:10   
3 Zalety: Dość nowe samoloty

Wady: Bardzo kiepski catering. Napoje alkoholowe płatne. Niezbyt miła obsługa. Podane rano śniadanie wywołuje jedynie uśmiech na twarzy - bo co innego nam pozostaje? Leciałem kilkakrotnie na trasie EWR- FRA, zawsze było ok. godzinne opóźnienie.
bles 14/01/2011 19:55   
2 Zalety: trasa newark-phoenix. Dobra informacja ze strony pilota, punktualnie.

Wady: stary, zuzyty boeing, nie najczystszy, serwis okropny.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy