×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Continental Airlines (CO)


 5.3

/10

Continental AirlinesContinental Airlines to amerykańskie linie lotnicze z siedzibą w Houston. Posiadają połączenia z wieloma krajami. Głównym węzłem jest Port lotniczy Houston-George Bush, Newark i Port lotniczy Cleveland-Hopkins. Jeden z wielkiej szóstki wielkich przewoźników ze Stanów Zjednoczonych. Linia należy do sojuszu SkyTeam.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Opinie o linii Continental Airlines

Zalety: Odbyłem lot linią United na trasie EWR - FRA. Samolot wykorzystany podczas mojego lotu to B777. Lot był bardzo komfortowy, pomimo podróży w klasie ekonomicznej. Każdy pasażer miał do dyspozycji własny monitor, sterowany dotykowo z bardzo dużą ilością filmów/seriali/programów TV jak również bogatą ofertę muzyczną. Plusem było to iż pomimo startu lub lądowania, można było korzystać cały czas z systemu rozrywki pokładowej (np. w Lufthansie podczas startu/lądowania system ten jest wyłączany i można jedynie z kamer oglądać start samolotu). Mimo, że samolot wystartował z ok. godzinnym opóźnieniem to bez problemu dotarłem na czas, gdzie miałem dalszą przesiadkę do WAW. Obsługa była bardzo uprzejma i pomocna.
Wady: Jedzenie było dość przeciętne w porównaniu choćby do oferty w klasie ekonomicznej LH lub LX za te same pieniądze. Dodatkowo alkohole były płatne.
7

/10

24/10/2015 11:24,  
Paweł Rosiak
Paweł Rosiak
Zalety: Dość nowe samoloty
Wady: Bardzo kiepski catering. Napoje alkoholowe płatne. Niezbyt miła obsługa. Podane rano śniadanie wywołuje jedynie uśmiech na twarzy - bo co innego nam pozostaje? Leciałem kilkakrotnie na trasie EWR- FRA, zawsze było ok. godzinne opóźnienie.
3

/10

19/05/2011 16:10,  
bles
bles
Zalety: trasa newark-phoenix. Dobra informacja ze strony pilota, punktualnie.
Wady: stary, zuzyty boeing, nie najczystszy, serwis okropny.
2

/10

14/01/2011 19:55,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie