Jakie linie oferują tanie połączenia z Azją

Witam, Czy ktoś się orientuje nt. połączeń w szczególności z Indiami (DEL) ? Mam ochotę tam się wybrać na kilka dni (mam zapewniony nocleg) coś jak wakacje ale krócej i ceny które znajduje są nie zadowalające tj. powyżej 500euro (no chyba że Areofłot). Termin wylotu - wciąż jestem nie zdecydowany ale zakładam taki czw-pt do wt-śr-czw.
19/04/2010 08:01  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
joker77 2010-04-19 08:32   
joker77 - Profil joker77
Tak pamiętam o wizie (ale muszę mieć bilet w ręku). Faktycznie na tanio jest z LON przez OmanAir 360funt, a cenę chce zbić bo muszę zabrać kilka osób na taką wycieczkę i opłacić im przelot.
W każdym razie szukam dalej i czekam na propozycje, oczywiście przelot w luku bagażowym się nie liczy :).
marqoos_pl 2010-04-19 08:17   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Z Polski to właśnie Aeroflot oferuje zazwyczaj najlepsze ceny. Czasami zdarza się co przez FRA (Lufthansa) lub ZRH (Swiss), ale zazwyczaj są droższe. Sporo jest opcji z LON (nawet za ok. 210-250 GBP + dolot do Londynu), a stamtąd to masz wybór olbrzymi (British Airways, Kingfisher, Jet Airways, Air India + z przesiadkami, np. Emirates, Qatar, AirFrance, OmanAir itd...). W tym wypadku jednak Aeroflot chyba byłby najkorzystniejszą ofertą. Nie zapomnij o wizie indyjskiej przed wyjazdem.
joker77 2010-04-19 08:01   
joker77 - Profil joker77
Witam,

Czy ktoś się orientuje nt. połączeń w szczególności z Indiami (DEL) ?

Mam ochotę tam się wybrać na kilka dni (mam zapewniony nocleg) coś jak wakacje ale krócej i ceny które znajduje są nie zadowalające tj. powyżej 500euro (no chyba że Areofłot).

Termin wylotu - wciąż jestem nie zdecydowany ale zakładam taki czw-pt do wt-śr-czw.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy