×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Jakie linie oferują tanie połączenia z Azją


Witam, Czy ktoś się orientuje nt. połączeń w szczególności z Indiami (DEL) ? Mam ochotę tam się wybrać na kilka dni (mam zapewniony nocleg) coś jak wakacje ale krócej i ceny które znajduje są nie zadowalające tj. powyżej 500euro (no chyba że Areofłot). Termin wylotu - wciąż jestem nie zdecydowany ale zakładam taki czw-pt do wt-śr-czw.

19/04/2010 08:01,  
<>

gość_69dbf - Profil
gość_69dbf
  

  
Tak pamiętam o wizie (ale muszę mieć bilet w ręku). Faktycznie na tanio jest z LON przez OmanAir 360funt, a cenę chce zbić bo muszę zabrać kilka osób na taką wycieczkę i opłacić im przelot.
W każdym razie szukam dalej i czekam na propozycje, oczywiście przelot w luku bagażowym się nie liczy :).
19/04/2010 08:32  

  
Z Polski to właśnie Aeroflot oferuje zazwyczaj najlepsze ceny. Czasami zdarza się co przez FRA (Lufthansa) lub ZRH (Swiss), ale zazwyczaj są droższe. Sporo jest opcji z LON (nawet za ok. 210-250 GBP + dolot do Londynu), a stamtąd to masz wybór olbrzymi (British Airways, Kingfisher, Jet Airways, Air India + z przesiadkami, np. Emirates, Qatar, AirFrance, OmanAir itd...). W tym wypadku jednak Aeroflot chyba byłby najkorzystniejszą ofertą. Nie zapomnij o wizie indyjskiej przed wyjazdem.
19/04/2010 08:17  

  
Witam,

Czy ktoś się orientuje nt. połączeń w szczególności z Indiami (DEL) ?

Mam ochotę tam się wybrać na kilka dni (mam zapewniony nocleg) coś jak wakacje ale krócej i ceny które znajduje są nie zadowalające tj. powyżej 500euro (no chyba że Areofłot).

Termin wylotu - wciąż jestem nie zdecydowany ale zakładam taki czw-pt do wt-śr-czw.
19/04/2010 08:01  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie