3 Boeingi w Bydgoszczy! Drugie lotnisko w PL!

Bydgoszcz najprawdopodobniej nie weźmie 4 nowych połączeń, bo to utrudniło by inwestycje mi. modernizacji pasa, appronów (+ powiększenie do 12 stanowisk i przerobienie app2 na stanowisko do odladzania) oraz rozbudowę terminala, jednakże od wiosny 2011 ma bazować u nas 1 samolot Ryanaira, a do końca 2011r aż 3 samoloty. Wielki zawód dla krk i wro, że to właśnie Bydgoszcz będzie w ten miły sposób wyróżniona jako pierwsza. Dobrym przykładem jest Bremen, gdzie nic nie było, a teraz Ryanair ma tam bazę i miasto przyciąga ponad milion turystów rocznie - tak samo będzie z Bydgoszczą. Zapowiada się ciekawie. Do 2012 będzie na lotnisku stacja kolejowa i specjalny pociąg który da bardzo szybkie połączenie Lotniska z Bydgoszczą, Solcem Kujawskim i Toruniem. Do całości Bydgoszcz będzie drugim lotniskiem w Polsce, które będzie miało ILS cat.II. Zapowiada się bardzo szybki rozwój zarówno lotniska jak i całego regionu. Pasażerowie będą przyjeźdzać nie tylko z Bydgoszczy, lecz także z POZ, GDN, SZZ, LDZ, WAW. Myślę, że również liczni z KTW, WRO i KRK się będą zjawiać, bo w końcu od nas będą takie połączenia, których oni mieć nie będą w zabójczych cenach. Nie pozostaje nic innego jak tylko patrzyć na bardzo pozytywne zmiany, które zaowocują w przyszłości.
26/01/2010 11:56  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
michalb 2010-01-27 22:33   
michalb - Profil michalb
jetair o jakie drugiej co wielkości bazie w Shannon piszesz ?
jurek 2010-01-27 11:48   
jurek - Profil jurek
Gralu nawet nie wspominaj bo potencjalnie może mnie szlag trafić :)
gral 2010-01-27 11:23   
gral - Profil gral
alez jerzy, a co z potencjalem? :D to najmodniejsze ostatnio slowo na tym forum :)
jurek 2010-01-27 11:07   
jurek - Profil jurek
Jeśli jest taka kasa do wzięcia to FR ją weźmie i tyle. Jak jesienią samorząd Bydgoszczy nie będzie chciał zapłacić kolejnej raty haraczu to powie bye bye BZG.
aynis 2010-01-27 10:30   
aynis - Profil aynis
Wg. GW o tym, co FR zrobi z 2 mln od Bydgoszczy dowiemy się w połowie lutego.
jurek 2010-01-27 10:25   
jurek - Profil jurek
Fortechu: macia_krk. Baaaza i baaza... jakby to była najważniejsza rzecz na świecie. Guzik mnie obchodzi, czy samolot jakiejś linii nocuje na płycie lotniska czy nie. Ważniejsze jest żeby latał i tworzył połączenie.
4tech 2010-01-27 04:21   
4tech - Profil 4tech
Jurku: memlanie jest "fuj"... kto Cie tego nauczył?....
jurek 2010-01-27 00:58   
jurek - Profil jurek
Jak słyszę to wieczne mlamlanie o baaazach to mi się maciek_KRK przypomina...
jetair 2010-01-27 00:50   
jetair - Profil jetair
Shannon ma 9tys mieszkańców i miało 2 co do wielkości bazę, myślę, że już niedługo Bydgoszcz będzie głównym lotniskiem w Polsce Ryanaira! :) [tym razem całkiem poważnie]
4tech 2010-01-27 00:37   
4tech - Profil 4tech
mirasie: piechotą oczywiście ma się rozumieć:)?
miras 2010-01-27 00:20   
miras - Profil miras
michałb: miała być baza techniczna w Rzeszowie, bazy operacyjne w Krakowie, Wrocławiu, Krużewnikach, Obicach i nie wiadomo gdzie oraz inne cuda na kiju. Jeśli wylądują te 3 boeingi w Bydgoszczy (co jest mało prawdopodobne) udaję się do Canossy.
michalb 2010-01-26 23:58   
michalb - Profil michalb
a czy nie miała powstać baza techniczne w Rzeszowie ,piep... się o tym miesiącami a oni bazę zrobili gdzieś indziej
jurek 2010-01-26 23:55   
jurek - Profil jurek
eee tam, ja wierzę.
Przynajmniej w szklaną kulę Redaktora Tomasza, która 22-go stycznia o 23:57 przepowiedziała, że "W Bydgoszczy się dzieje..."
miras 2010-01-26 23:27   
miras - Profil miras
Jerzy, nie wierzę w cuda, cudaków i cudotwórców!
jurek 2010-01-26 23:17   
jurek - Profil jurek
Mirosławie wiara czyni cuda.
miras 2010-01-26 22:46   
miras - Profil miras
Nie uwirzę dopóki nie zobaczę, a jestem przekonany, że w najbliższym czasie nie zobaczę.
jetair 2010-01-26 22:37   
jetair - Profil jetair
seep02: Wszystko krytykujesz, zamiast się cieszyć, że powstanie baza to na upartego próbujesz każdemu wmówić, że baza nie ma sensu, mimo, że taki sens ma. Mogę wyrazić tylko dezaprobatę do Twojego podejścia. Próbujesz mnie za wszelką cenę zmusić do uwierzenia, że tej bazy nie będzie, mimo, że teraz pozostał już tylko krok do tego, aby ona była, i na 99% będzie. Idąc dalej Twoim tokiem rozumowania to niedługo Okęcie przestanie mieć sens bytu, a w późniejszym czasie Heathrow i JFK :))
seep02 2010-01-26 18:06   
seep02 - Profil seep02
jetair: co Ty taki poważny ;-) w aluzoryczny sposób próbowałem Ci wytłumaczyć, że nie trafiłeś z tym, że cała Polska będzie z Bydgoszczy latać, bo pewnie od czasu do czasu ktoś poleci, ale Bydgoszcz nie stanie się pępkiem lotniczej mapy Polski. Tak więc ja pokazałem swój poziom, a Ty pokazałeś kompletny brak poczucia humoru i egoistyczne podejście, jeżeli ktoś ma inne zdanie od Ciebie oraz zadufanie, że Bydgoszcz to jest teraz COŚ, a Kraków to NIC, bo Bydgoszcz MOŻE dostanie bazę... w co osobiście wątpię, bo od propozycji do podpisania umowy jest długa droga ;-) może ktoś jeszcze pamięta 3mln mieszkań za poprzedniego rządu...
seep02 2010-01-26 18:06   
seep02 - Profil seep02
jetair: co Ty taki poważny ;-) w aluzoryczny sposób próbowałem Ci wytłumaczyć, że nie trafiłeś z tym, że cała Polska będzie z Bydgoszczy latać, bo pewnie od czasu do czasu ktoś poleci, ale Bydgoszcz nie stanie się pępkiem lotniczej mapy Polski. Tak więc ja pokazałem swój poziom, a Ty pokazałeś kompletny brak poczucia humoru i egoistyczne podejście, jeżeli ktoś ma inne zdanie od Ciebie oraz zadufanie, że Bydgoszcz to jest teraz COŚ, a Kraków to NIC, bo Bydgoszcz MOŻE dostanie bazę... w co osobiście wątpię, bo od propozycji do podpisania umowy jest długa droga ;-) może ktoś jeszcze pamięta 3mln mieszkań za poprzedniego rządu...
leemc 2010-01-26 15:40   
leemc - Profil leemc
Co jest z tym forum. Ucięło mi post. Chciałem tylko napisać, że Bydgoszcz mogę traktować jako własne. A z dyskusjami powinniśmy zaczekać do momentu ogłoszenia decyzji przez FR..
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy