VIII zlot, BCN, 23-25.04.10

Miejsce: Barcelona. Czas: 23-25.04.2010. Nocleg: Holiday Inn. Obecność: obowiązkowa.
07/10/2009 08:20  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
2009-10-07 14:28   
 - Profil
Mam tylko nadzieję, że to, co w cytacie, nie przypisujesz mi, bo nigdy Was tak nie określiłem. A wcześniej jedynie zacytowałem wypowiedź Ani. Na każdym kroku jednak udowadniacie, jak jest naprawdę. Szkoda... A nie podejmę się żadnego wyzwania, gdyż doskonale wiesz, jak uroczo układałaby się współpraca (komenty) z gronem tych, którzy z ZASADY wszystko co moje, to utrącić. Pozdrawiam ciepło. Barcelona jest the best.
gufi_gda 2009-10-07 14:18   
gufi_gda - Profil gufi_gda
Rysiu buractwo jakiego mało przez Ciebie przemówiło! A takim pomysłem tylko DEBIL może się pochwalić. Szkoda że dobitniej nie można Ci odpisać.
4tech 2009-10-07 14:16   
4tech - Profil 4tech
driver800: nie bylo....ale dla Ciebie mozemy jako "kolko rozancowe,badz wzajemnej adoracji" zrobic wyjatek...chociaz przepraszam...w przypadku wyboru BRS na miejsce zlotu po czesci tak bylo....gdyz BRS bylo nasza wspolna ( moja i JSG) propozycja ktora wygrala glosowanie...
to jak driverze800 podejmujesz sie tego wyzwania?
2009-10-07 14:12   
 - Profil
O, to nowość: Autor destynacji, która wygrywa, organizuje zlot? No proszę... Nowość pode mnie, czy tak było i dotąd?
rysio 2009-10-07 14:09   
rysio - Profil rysio
Czy Aynis bedzie spala w naszym wspolnym meskim pokoju? Bo jak nie to przegapi nocne rozmowy na temat FR i Wizzaw i przeloty tymi LCC. Oczywiscie mozemy sie bawic w samoloty i przeleciec Aynis. Dobry pomysl, nie?
gufi_gda 2009-10-07 14:07   
gufi_gda - Profil gufi_gda
driver800: Gdybyś nie dawał ludziom powodów to by nie jeździli po tobie. Jeżeli pomysł zlotu Ci się podoba to dobrze, jeżeli nie to daj sobie spokój z komentarzami.
4tech 2009-10-07 13:49   
4tech - Profil 4tech
driver800: czekam na Twoja propozycje miejsca nastepnych zlotow i poddaniu ich glosowaniu na forum czy tez w czasie zlotu przy grillu, oraz jego organizacji w przypadku wyboru twojej propozycji...
2009-10-07 13:49   
 - Profil
Gralu, Ciebie też nikt nie zauważy, bo jesteś "swój" i nikt Ci złego słowa nie powie. A po mnie jadą nawet wówczas, gdy już się przekonałem do Barcy i to chwale. Widać, o co tak naprawdę chodzi... a aynis się starała o niepostrzeganie grupy jako "kółka..." :)
2009-10-07 13:46   
 - Profil
Twoje riposty michale są normalnie takie, taaaakie, taaaaaaakie... że ho ho. to cytat popularnej piosenki, a nie znajomość języków. Jakoś innych Twoich kolegów nie negowałeś za obcojęzyczne posty - to ta sprawiedliwość i bycie fair wobec wszystkich, prawda?
gral 2009-10-07 13:45   
gral - Profil gral
rozumiem, ze decyzja aynis wniosek o powtorne glosowanie zostal oddalony. mozna i tak.
ziberro 2009-10-07 13:27   
ziberro - Profil ziberro
driver: długo zamierzasz jeszcze tak pajacować ? Niech przynajmniej w tym wątku poruszane będą kwestie merytorycznie powiązane ze zlotem.
ziberro 2009-10-07 13:25   
ziberro - Profil ziberro
michalb: to tylko skopiowane słowa piosenki z "Vicky Christina Barcelona".
michalb 2009-10-07 13:18   
michalb - Profil michalb
a poza tym ten portal jest w języku polski wiec nie musisz się chwalić językami obcymi
michalb 2009-10-07 13:15   
michalb - Profil michalb
driver800p, pomyliłeś portale to nie onet
gufi_gda 2009-10-07 13:13   
gufi_gda - Profil gufi_gda
4techu, ja się bardzo cieszę że spotkanie będzie w BCN, chciałem tam pojechać (chociaż już byłem) i też byłem za - chociaż w głosowaniu nie brałem udziału to po pierwsze, a po drugie ważniejsze od tego gdzie jest to że możemy się znowu zobaczyć. Niektórym przed każdym zlotem żalściskał .... z jakiegoś powodu - jakiego niech każdy sam sobie dopowie. Jężeli będzie taka potrzeba też służe pomocą przy organizacji.
2009-10-07 13:11   
 - Profil
Te quiero Barcelona, Barcelona es poderosa, Barcelona es poderosa, Barcelona es poderosa, Barcelona, Barcelona es poderosa... Barcelona, hace un calor que me deja fría por dentro, con este vicio de vivir mintiendo. Qué bonito sería tu mar, si supiera yo nadar.... I BASTA!
omega 2009-10-07 13:00   
omega - Profil omega
tyle co czasu i energii w ta dyskusje poszlo mozna byloby przekierowac na sprawy logistyczne, zapewne skutek bylby lepszy. no ale forum jest do rozmow, wiec ja sie nie wtracam, czekam na ogloszenie siatek na letni 2010. nara
4tech 2009-10-07 12:53   
4tech - Profil 4tech
emesie: z racji postawy"lobbysty" wg. drivera800 aby nie byc posadzony o nepotyzm i dyktature,chcialbym przypomniec tylko ze nie bylem jedynym organizatorem zlotu w Bristolu...do jego organizacji w duzym stopniu a byc moze najwiekszym przyczynil sie TRAV,JSG oraz MIMIS i 4techowa.../// co do zlotu w BCN...napisalem w poprzednim watku ze moge pomoc np w rezerwacji hotelu wyszukac tania wypozyczalnie samochodow...etc na takie propozycje byl odzew w postaci postow szota,michalab i innych akceptujacych moja pomoc....nie uzurpuje sobie prawa do jego organizacji czy tez miana jego organizatora...napisalem rowniez ze organizatorami tegoz zlotu jestesmy my wszyscy....prawda gufi_gda?...jezeli driver800 uwaza inaczej "bo ktos mu tak powiedzial" to nie jest to moja wina..widocznie nie wszystkim pasuje to ze wybrano BCN ( drugie miejsce zlotu wybrane w glosowaniu po BRS)...i probuja cos "ugrac" postami pisanymi przez drivera800....jezli ktos ma jakies obiekcje przyczynowo-skutkowe niech napisze to oficjalnie na forum a nie ukrywa sie " rozmowach prywatnych" z drverem800....///driver800: czekam na Twoja propozycje miejsca nastepnych zlotow i poddaniu ich glosowaniu na forum czy tez w czasie zlotu przy grillu, oraz jego organizacji w przypadku wyboru twojej propozycji...to byloby na tyle...
gufi_gda 2009-10-07 12:27   
gufi_gda - Profil gufi_gda
jurek,emes: No macie racje 23-25.04.20010 - Barcelona, później jakieś inne miejsce i tak w nieskończoność.
emes 2009-10-07 12:22   
emes - Profil emes
Widze, ze niektorzy to robia z 4techa lobbyste i dyktatora. Nieladnie moi panstwo, bo 4tech organizowal juz jeden zlot a teraz chce sie przyczynic do organizacji nastepnego. I pewnie jakby trzeba bylo to bedzie Wam(nam) tylki wozil. Driver800 wniosl jakis zamet, nie podal zadnej alternatywy – pewnie nic by tez nie zrobil, bo latwiej jest pluc na forum niz znalezc hotel, polaczenia i jakos to dograc. Wychodzi ze mlody wilczek chce sie wgryzc. Na cale szczescie wyscig szczurow nie obowiazuje na tym forum i sa jeszcze rozsadnie myslace jednostki. Gregory: przeciw BCN byli chyba najbardziej aktywni forumowicze (aynis, hamburg) – i dlatego ich widac. Ale z tego co zrozumialem to oni sa juz za.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy