Wątek luźny. Poprzeczy i podłużny

Zastanawiałem sie czy o tym napisać i spytałem forumowicza stewarda czy wypada. Wyraził zgodę.
22/06/2009 15:20  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marian 2009-06-29 17:30   
marian - Profil marian
Dyrekcja warszawskiego lotniska Okęcie obniży stawki opłat lotniskowych. Dzięki temu na lotnisku mają się pojawić nowi przewoźnicy oferujący nowe połączenia. Proponowane rozwiązania mogą wejść w życie od października tego roku. Na ONECIE jest obszerny arttykuł. Chyba idzie w WAWce ku dobremu :)
gral 2009-06-28 00:37   
gral - Profil gral
no ja mam nadzieje, ze takim polece do ARN. tylko ty sie Kamil juz chyba nie zmiescisz :D
that 2009-06-28 00:18   
that - Profil that
gral zaprezentowal nowy model Norwegiana, moze jest szansa ze zabazuja go w WAW, hehe :D
hamburg 2009-06-27 18:24   
hamburg - Profil hamburg
stenus: Tak samo nie da sie wytlumaczyc jak pani z PKP moze sprzedac bilet do stacji na ktorej pociag wcale sie nie zatrzymuje *hahaha*
hamburg 2009-06-27 18:23   
hamburg - Profil hamburg
gral: Ty chyba sobie wlasnie zyczysz zeby ten ,,stopover w KRK´´ zamienil sie w ,,przesiadke´´ :-PPP
humbak 2009-06-27 18:22   
humbak - Profil humbak
hambi: Tego się nie da wytłumaczyć. To się nazywa "miejscówka bez ustalenia miejsca". :o)
humbak 2009-06-27 18:21   
humbak - Profil humbak
hambi: Skorzystałeś... z pozostawienia tejże "krytyki"? :P
hamburg 2009-06-27 18:21   
hamburg - Profil hamburg
gral: A tak.....w PL i te slynne miejscowki. A teraz ty mi wytlumacz sens ze jak juz nie ma miejsc w pociagu to czemu musze placic za miejsowke? Mimo ze nie kozystam z miejsca do siedzenia.....:-D
gral 2009-06-27 18:20   
gral - Profil gral
hamburg: no ty na przesiadkę do WAW masz trochę czasu, więc nawet straszne opóźnienie AB ci niestraszne :)
gral 2009-06-27 18:19   
gral - Profil gral
dziękuję za wytłumaczenie sensu. teraz jasne. po prostu nie wiedziałem, że istnieje możliwość podróżowania bez miejscówki. w PL to wiem - bilet weekendowy, ale w DE w życiu nie jechałem ciapongiem. za to planuję jechać w październiku i już będę wiedział, żeby nie siadać na zajętym :)
hamburg 2009-06-27 18:11   
hamburg - Profil hamburg
stenus: *hehehe* Nie wiem dokladnie....ale kazdemu pasazerowi poprawia sie humor ;-) I to ,,przed´´ i ,,po´´ *hahahaha* A w ogole to kiedys mieli taki napis: ,,Wir danken für ihre Kritik´´- Dziekujemy za panska krytyke. :-D
marshall 2009-06-27 18:01   
marshall - Profil marshall
stenus: marecki czy miras, obojętnie oboje są z KRK. Tak w ogóle to swoją wypowiedzią potwierdziłeś to o czym pisałem niżej. Co znaczy u ciebie słowo "ciągle"? Jak tak patrzę na tablice on-line to jakoś nie widzę tych opóźnień "ciągle". pozdro
humbak 2009-06-27 17:59   
humbak - Profil humbak
hambi: Czy ten napis na torebce Tuifly.com zachęca do "zapoznania się" z jej zawartością "po", czy "przed"?
humbak 2009-06-27 17:58   
humbak - Profil humbak
hambi: Podałem tylko dwa przykłady, aby nie natłoczyć informacji. :o)
hamburg 2009-06-27 17:56   
hamburg - Profil hamburg
stenus: Zapomniales jeszcze o MUC, NUE i FMO....no i te mieszce bazy (Choc w porownaniu do W6) to wlasciwie te inne miasta sa tez bazy (HAM,STR, HAJ....) i jakos sie tak czesto nie spozniaja.
humbak 2009-06-27 17:47   
humbak - Profil humbak
gralu: Ja tam doskonale wszystko zrozumiałem, co hamburg chce Ci wyjaśnić i też uważam, że system ten jest bardzo pomocny.
humbak 2009-06-27 17:46   
humbak - Profil humbak
marshallu: Ja jestem apologetą opóźnień wizza? :o) Ciekawa informacja. To miras raczej śledzi opóźnienia wizza. A AB tym różni się w opóźnieniach od Wizza, że się mu raptem coś tam zdarzy, a wizz ciągle się opóźnia w KTW. :o) No ale może ja się na tym nie znam, bo w końcu AB się może na wizzowy sposób spóżniać na DUS lub TXL. :o)
marshall 2009-06-27 17:43   
marshall - Profil marshall
eh, literówka. chciałem napisać że Air berlin ma x razy więcej samolotów niż W6 i NIE potrafił podstawić innej maszyny żeby zrobiła rejs do KRK...
marshall 2009-06-27 17:33   
marshall - Profil marshall
No, no.. air berlin się spóźnił w KRK... ciekawe gdzie są "dyżurni krytycy opóźnień" wizz'a czyli aynis, stenus i marecki. Air berlin ma x razy więcej samolotów niż W6 i potrafił podstawić innej maszyny żeby zrobiła rejs do KRK...
hamburg 2009-06-27 17:30   
hamburg - Profil hamburg
gral: Przeciesz tak ladnie wytlumaczylem....nadal nie jasne? // Przypuszczam ze ty bys chcial zeby ten moj lot do KRK w ogole odwolany :-P
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy