Piróg w Radzie Zarządzającej IATA

Piróg w Radzie Zarządzającej IATA Prezes Zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT Marcin Piróg został przyjęty do grona członków Rady Zarządzającej (The Board of Governors) IATA, czyli Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Lotniczych.Rada jest najważniejszym organem Zrzeszenia, tworzy politykę IATA, reprezentuje oraz podejmuje decyzje w imieniu wszystkich członków. Podział miejsc w Radzie, której...
19/06/2012 23:34   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_d9914 2012-06-21 13:19   
gosc_d9914 - Profil gosc_d9914
Tak sformułowany tytuł choć sformułowany zgodnie ze współczesnie modna konwencja pisania informacji prasowych może mylić. Bo ktos nie obeznany z branżą lotniczą, kto pojawi sie tu po raz pierwszy może skojarzyć Michała Piroga - tancerza i celebrytę...
Ja bym napisał: Prezes Lot w Radzie Zarządzającej IATA.
humbak 2012-06-20 20:47   
humbak - Profil humbak
cani: Wielokrotnie widziałem zdania typu "Cybulak nie zgadza się z tą konwencją" lub "Cybulak poinformował również o...". Pewnie kiedyś zobaczymy "Cybulak już nie dowidzi pasazer.com". :o)
humbak 2012-06-20 20:45   
humbak - Profil humbak
cani: Znajomość osobista nie ma nic do rzeczy. Taki jest kanon pisania informacji prasowych.
humbak 2012-06-20 20:44   
humbak - Profil humbak
Gratulacje panie prezesie.
cani 2012-06-20 09:06   
cani - Profil cani
Czy tytuł naprawdę musi brzmieć: Piróg w Radzie Zarządzającej IATA? Czy takim wielkim problemem jest dodanie imienia na początku tytułu? Czy musi być "po nazwisku, to po pysku"? Wybacz Paweł, ale moim skromnym zdaniem to po prostu brak kultury, szczególnie, że pewnie z p. Marcinem znacie się osobiście. To tak, jakby ktoś napisał: autorem artykułu jest Cybulak. Sorry, ale mi się to naprawdę nie podoba. PS. A dla p. Marcina szczere gratulacje!
przem 2012-06-20 08:39   
przem - Profil przem
Congratulator!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy