Jak to było z Pasażerem?

Jak to było z Pasażerem? Wszystko zaczęło się przez przypadek - z pasji do latania. Mój kolega Marian Wargacki (nota bene maniak lotniczy) kilkakrotnie przez dłuższy okres "atakował" moją osobę, aby stworzyć hobbystyczny serwis lotniczy. Stosowałem jednak sprytne uniki, aby omijać proponowany przez niego temat, mając na uwadze ilość czasu potrzebnego na stworzenie i prowadzenie takiego serwisu....
05/08/2005 13:59   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
zosia 2005-08-09 06:52   
zosia - Profil zosia
Musze napisac jak Gosc_Charles: nie wyobrazam sobie mojego zycia dzisiaj bez pasazer.com....podejrzewam, ze to wpedzi kogos w zly humor. Ale prosto od serca:-) Gorace buziaki dla calej Redakcji!
humbak 2005-08-09 00:00   
humbak - Profil humbak
OSTRY: Bo codziennie mozesz wygrac, jesli bedziesz grac:P
gosc_Ania 2005-08-08 22:51   
gosc_Ania - Profil gosc_Ania
GRATULUJEEEEE!!!!! I oto widzimy co moze zrobic grupa osob z wielka pasja:-), pozdrawiam serdecznie cala Redakcje i zycze dalszego rozwoju.
gosc_ostry 2005-08-05 21:47   
gosc_ostry - Profil gosc_ostry
a czemu na reklamie SkyEurope na stronie głównej o wielkim konkursie urodzinowym jest napisane, ze CODZIENNIE są do wygrania bilety? chyba jednak nie codziennie....
gosc_charl 2005-08-05 20:45   
gosc_charl - Profil gosc_charl
Nawet nie wiecie, jak jestem Wam wdzięczny, że powstał pasazer.com ! Nie wyborażam sobie bez niego życia :) ! Powodzenia w rozwijaniu serwisu !
BTW, wydaje mi sie, że wiadomosci, które podsylam nie zawsze sa publikowane :> ?
gosc_Domi 2005-08-05 17:21   
gosc_Domi - Profil gosc_Domi
Paweł zapomnialeś wspomnieć, że jesteście tak rozpoznawalni i tak doceniani, że liczy się z Wami każda linia lotnicza:)) A to już nie byle co...
gosc_Konra 2005-08-05 14:15   
gosc_Konra - Profil gosc_Konra
Bardzo fajny serwis, czytam czesto.
gosc_marci 2005-08-05 14:02   
gosc_marci - Profil gosc_marci
gratulacje!!! i tak dalej!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy