Z Katowic do Amsterdamu

Z Katowic do Amsterdamu Tania linia lotnicza Wizz Air po ogłoszeniu dwa tygodnie temu w Warszawie planów rozwojowych i nowych tras dla lotnisk w Warszawie i Gdańsku, uruchamia od 1 listopada br. trzy razy w tygodniu nowe regularne połączenie na trasie: Katowice - Amsterdam Bilety na nowej trasie są dostępne w cenie od 19 złotych. Paweł Cybulak
28/07/2005 19:41   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_Ania 2005-08-03 00:19   
gosc_Ania - Profil gosc_Ania
Do moderatora: niestety nie ma już szansy, żeby się wypowiedzieć:-(((, szukałam ankiet dotyczących Katowic, ale chyba badanie już zakończone...
mic77 2005-07-31 13:49   
mic77 - Profil mic77
...a co z tego wynika?? To, że miejsca na razwój jest jeszce dużo...budujące:P
katowiczan 2005-07-30 20:07   
katowiczan - Profil katowiczan
Gdybym ja zaczal wymieniac jakich polaczen potrzebuja Katowice, Kraków, Gdansk, Wroclaw itd. to by mi kartki braklo. To, ze w Poznaniu zadna linia nie ma jeszcze bazy to chyba tylko kwestia czasu. Katowica b. dlugo zostawaly w tyle a teraz sa trzecie w Polasce. Na Poznan tez przyjdzie pora.
gosc_pozna 2005-07-30 15:43   
gosc_pozna - Profil gosc_pozna
z poznania do przydoly sie by do paryza, wenecji, rzymu, amsterdamu, madrytu, moskwy i hamburga. Poznaniacy czesto mówia o tych trasach tylko linie lotnicze nie wiedza o tym szkoda wielka szkoda byl to by kolejny sukces jakiejs tam lini np. KLM albo np. AIR FRANCE czy AIR EUROPA. Poznaniacy sieszyli by sie i pewnie by latali. Pozdrawiam
gosc_Ania 2005-07-30 13:00   
gosc_Ania - Profil gosc_Ania
Zgadzam się z Maxxem! Może redakcja zrobiłaby sondaż gdzie i kto chciałby latać? Ja ciągle czekam na Turyn i mam nadzieję, że pomimo pobliskiego Mediolanu, któraś z tanich linii się skusi... Komentarz moderatora: Taki sondazy jest wlasnie przeprowadzany w ramach akcji "Ladujemy w..."
marqoos_pl 2005-07-30 09:42   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
A może Wizz sugerował się tym, że z Katowic do Holandii codziennie kilka autobusów jedzie do Holandii i chcą właśnie tych Klientów pozyskać... Oczywiście jest wiele kierunków, które jeszcze nie są obsługiwane przez żadną inną linię, ale może Amsterdam akurat będzie dobrym pomysłem.
gosc_tom 2005-07-30 01:16   
gosc_tom - Profil gosc_tom
nie kumam czemu Amsterdam jak tam lata SKY. nie lepiej do Hamburga
krispie 2005-07-29 23:32   
krispie - Profil krispie
oj wutek.szkoda mi Ciebie!!!
gosc_steve 2005-07-29 21:16   
gosc_steve - Profil gosc_steve
niewiem jakie ceny ma sky europe ale wiz tanio ...290 w dwie strony na grudzien :)
gosc_grzes 2005-07-29 17:57   
gosc_grzes - Profil gosc_grzes
a czytaliście o odwołaniu lotów w LOT, to plaga, wystarczy zobaczyć ile jest odwołanych lotów do Katowic. Lot idzie na "psy". Sam tego doświadczałem, kiedyś zamiast lecieć z Katowic do Mediolanu przez Wa-Wę to samolot odwołany, wsadzili mnie do Zurichu bo było kiedyś takie połączenie i dalej sobie radź, a potem zawsze już sprawdzałem czy są samoloty nie odwołane i kiedyś lecę z KAT do Kijowa przez Wa-Wę i co sprawdzam w internecie wieczorem, lot do Wa-Wy odwołany, więc dzwonie chcę zmienić na Wrocław, problemy szaleństawa nikt nic nie wie, problemy, w nocy całą grupę osób która leciała ze mną, informuję, wydzwaniam, jedziemy do Wrocławia, problem z wystawiniem nowych biletów i ani słowa przepraszam. Wszyscy się opóxniają i odwołują, to straszne
gosc_wutek 2005-07-29 17:10   
gosc_wutek - Profil gosc_wutek
To ze Wizzair rozbudowuje siatke polaczen bez pojecia to wiedzialem, tak bylo od poczatku gdy zaczynal rozwijac siatke z Katowic od polaczenia codziennego z Wenecja. Ale myslalem ze sie czegos nauczyli i zamiast rozwijac pewniaki z Katowic do Niemiec to wyskakuja z Amsterdamem ktory jest drogi i obslugiwany przez SKy z Krakowa. Pewnie zniknie zanim zaczna latac.
gosc_anoni 2005-07-29 14:35   
gosc_anoni - Profil gosc_anoni
Amsterdam OK, jestem zaskoczony. Monachiumodpada. Może Augsburg lub Friedrichshafen ? Małe lotniska, mniejsze opłaty a płd. Niemiec jeszcze nie obstawione.
gosc_tomci 2005-07-29 13:31   
gosc_tomci - Profil gosc_tomci
bez sensu, po co dublowac SKY, nie lepiej bylo otworzyc cos innego, zeby uzupelnic siatke poludniowej POlski
krisg 2005-07-29 12:57   
krisg - Profil krisg
Amsterdam! Świetnie! Tego mi właśnie brakowało z Katowic. Może ceny w koncu będą niższe bo Sky nie wiedział ile sobie za tą destynację liczyć.
humbak 2005-07-29 11:25   
humbak - Profil humbak
Jak juz nieraz tu pisalem - Monachium jest bardzo drogim lotniskiem, podobnie jak Wieden i nie oplaca sie za bardzo latac takim Wizzom tam. Z Monachium korzysta dba - tania linia niemiecka, oraz easyJet. Ale moze w koncu kiedys?
gosc_Maxx 2005-07-29 11:06   
gosc_Maxx - Profil gosc_Maxx
Na MUC bym nie liczył. Raz, że opanowane przez Lufthansę, dwa, że to hub dla dużych drogich linii, a trzy, że nawet Easyjet lata tam tylko ze STN i to chyba testowo.
Może redakcja zrobiłaby jakiś sondaż internautów z jednej strony, a później zweryfikowała to w liniach? Gdzie chcemy, a gdzie możemy sobie polatać?
gosc_matt8 2005-07-29 10:11   
gosc_matt8 - Profil gosc_matt8
Super ciesze sie ze , ale moim zdaniem Monachium to deestynacja najbardziej potrzebna !! Jeszcze zadna tania linia z Polski nie ma polaczen do Monachium !!!Az trudno w to uwierzyc!!!
marqoos_pl 2005-07-29 07:26   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Niesamowite... I w dodatku opłaty lotniskowe mają normalne... Na trasie Amsterdam-Katowice mają 39 EUR (+ opłata za kartę), a SkyEurope na Amsterdam-Kraków 39,95. No to może w końcu i Wizzem polecę...
gosc_tom 2005-07-28 23:54   
gosc_tom - Profil gosc_tom
nibo spoko, ale to nie destynacja wizza, boje sie ze zaraz to zlikwiduja
humbak 2005-07-28 23:04   
humbak - Profil humbak
Cos podobnego! Wizz bedzie latal na Schiphol???? Toz to wielkie lotnisko, a nie jakies Hahn czy Girona w wersji Ryana!!!! Az dziwne, ze Wizz nie wybral lotniska Rotterdam....
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy