Z Gdańska i Rzeszowa do Frankfurtu

Z Gdańska i Rzeszowa do Frankfurtu Dziś tanie linie lotnicze Ryanair ogłosiły otwarcie dwóch nowych tras z Rzeszowa i Gdańska do Frankfurtu-Hahn. Samoloty na trasie Gdańsk - Frankfurt będą kursowały 4 razy w tygodniu, poczynając od 30 października 2005 r., a na trasie Rzeszów - Frankfurt 3 razy w tygodniu (wtorek, czwartek, sobota) od 1 listopada 2005 r. Szczczegóły połączeń: Rzeszów - Frankfurt...
19/04/2005 15:31   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
Zaintereso 2005-04-27 12:04   
Zaintereso - Profil Zaintereso
Co wy ludzie. Skad ten przesadzony zachwyt ryanair? Podobaja wam sie ceny lotow? Nie sa takie super zwlaszcza na trasie Londyn Wroclaw. SPrawdzalem tydzien temu na poczatek czerwca i ryanair ma bilet za £99.99 w jedna strone z Londynu do Wrocka. Powrotny wycenili na prwie £240 wliczajac oplaty i tax. A British Airways na ten sam czas zaoferowal mi za £ 95 z oplatami. I co?? Jest roznica? Lece z Heathrow wiec dojade metrem na czym zaoszczedze kolejne £20. Dla szczegolnie zainteresowanych polecam strone zobacz link Poczytajcie sobie o tym, jak traktowani sa pracownicy tego low-cost operatora.
SmerdaJaje 2005-04-24 22:04   
SmerdaJaje - Profil SmerdaJaje
Zaczyna irytowac mnie ten zachwyt Ryanairem. Przeczytajcie sobie te notke i zobaczcie zdjecie [link ponizej] Dla tych ludzi nie ma swietosci - a jezeli cos takie publikuja na swojej stronie - to pytanie: Za kogo oni nas uwazaja, skoro sadza, ze ten pseudozart kogos rozbawi.
katowiczan 2005-04-21 15:04   
katowiczan - Profil katowiczan
Shannon to rzeka w Irlandii. Ale jest coś takiego jak Shannon Airport położone obok miejscowości Limerick...
arek 2005-04-21 14:04   
arek - Profil arek
Shannon? - szczerze to nigdy tej nazwy nie słyszałem, każdy chciałby gdzieś.... musimy się zadowolic tym co mamy
mp 2005-04-21 13:04   
mp - Profil mp
A może by tak połączenie do Shannon gdyż
ostatnio to jeden z głównych kierunków wyjazdu Polalów ?
adam 2005-04-21 11:04   
adam - Profil adam
TAK RZE= RZESZOW
SORRY ZE PISZE SKROTAMI ALE MAM PORAZENIE MOZGU WIEC WOLNEJ PISZE
polonista 2005-04-21 11:04   
polonista - Profil polonista
Czy Adam pisząc 'RZE', miał na myśli trzyliterowy kod lotniska w Rzeszowie?
adam 2005-04-21 10:04   
adam - Profil adam
SERDECZNIE GRATULUJE NOWEMU MPL RZESZOW. RZE STANIE SIE MIEDZYNARDOWYM. A GDZIE POZNAN,BYDGOSZCZ I SZCZECIN? TYLKO RZE POWINO LATAC DO LON
aki 2005-04-20 21:04   
aki - Profil aki
faktycznie zaskakujące, ze Ryan zdecydował się na Rzeszów, chociaż wlasciwie tak patrząc na mapę najblizsze lotnisko to warszawa lub krk.... wiec ma potencjal w ludnosci -- jeszcze jesli doliczyć potencjalnie zainteresowanych obywateli słowacji czy ukrainy - to nawet może to byc celny strzał (ile osób z polski jezdzilo i jezdzi do Berlina aby lapać Ryana? heh) zważając, że z rzeszowa do granicy słowacji czy ukrainy jest pewnie niecałe 100 km....?, na mapie na stronach Ryana również interesującą Rzeszow wygląda co do lokalizacji.... wrocław wypalił, gdańsk wypali bo musi, rzeszów - myślę, że też problemów nie będzie..:)

Fajnie, że nareszcie najtańsza linia w europie, która jeszcze niedawno się zarzekała, że Polska "nie ma mowy w najbliższych latach" - hehe - doświadczenia Wrocławia zmieniły ich zdanie o 180st - brawo!!!
NICK 2005-04-20 11:04   
NICK - Profil NICK
czy oni robia to na zlosc?
przy tej liczbie dolnoslazakow i opolan, ktora pracuje w zachodnim reichu, uparli sie zeby absolutnie nie laczyc wroclawia z hahnem. Co szkodzi polaczyc pld.zach Polske (Wroclaw, Poznan) ze srodkowo zachodnimi Niemcami? Sam tu pracuje i wiem ile ludzi byloby chetnych na takie loty.Przeciez wystarczy np. 2 razy w tygodniu... Szkoda gadac..
he 2005-04-20 10:04   
he - Profil he
Wizzair znowu zaspal. Pewnie teraz bedzie sie bal wejsc do Gdanska bo tam juz przyczolek ma Ryanair. Potem beda biadolic ze trzeba odwolywac loty.
yannkes 2005-04-20 08:04   
yannkes - Profil yannkes
i tak Poznan dalej ma ladne lecz pustawe lotnisko... :(
2005-04-20 01:04   
 - Profil
No! To WizzAir chyba zaspał....
maag 2005-04-20 01:04   
maag - Profil maag
nareszcie, czekałem na to od wielu lat!!! pierwsza tania linia lotnicza w rzeszowie i to w dodatku najlepsza !!!, cieszę się bardzo i czekam na połączenia z londynem (myślę, że to kwestia czasu i od listopada ruszy tez połączenie RZE-LON) pozdr.
marqoos_pl 2005-04-19 21:04   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
I bardzo dobrze!!! Nareszcie Ryanair zaczął coś robić. I na stronach też troszeczkę zmian, np. możliwość wyszukania najniższej ceny w ciągu kilkunastu dni od planowanej daty. Czekamy na KRAKÓW!!!
Mis Pluszo 2005-04-19 20:04   
Mis Pluszo - Profil Mis Pluszo
Jak beda ceny jak z Wroclawia z Londynu jak dzis po 700 zlotych w jedna strone to napewno sciagnie masy pasazerow na swoje poklady.
rzeszowian 2005-04-19 18:04   
rzeszowian - Profil rzeszowian
Rzeszów wita Ryanair`a :))) ale dlaczego Frankfurt? Poponuje jeszcze jakies połączenie z Anglią i bedzie fajniutko :)
kuba 2005-04-19 17:04   
kuba - Profil kuba
no to pieknie to teraz macie swój Rzeszów -gratuluje
katowiczan 2005-04-19 17:04   
katowiczan - Profil katowiczan
Bardzo się cieszę z tych połończeń, jednak brakuje mi tu katowic. Oczywiście nie do Hahn ale do innych baz ryana...np.: do Gkasgow czy Dublina...buuu
maro 2005-04-19 16:04   
maro - Profil maro
a jednak w gdn jest cos wiecej do zobaczenia niz tylko stocznie...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy