Program lojalnościowy?

Program lojalnościowy? Czy Wizz Air chce zostać pierwszą tania linią w Polsce, która oferować będzie program lojalnościowy dla swoich najwierniejszych klientów?* Programy lojalnościowe rozpowszechnione są wśród tradycyjnych przewoźników, które oferują naliczanie mil za odbyte płatne przeloty. W zamian oferują możliwość wymiany mil-punktów na nagrody-bilety, podwyższenie klasy przelotu oraz...
15/04/2005 21:31   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
zosia 2005-05-11 16:05   
zosia - Profil zosia
A ja dorzucam moj bezmyslny komentarz,to tak aby dopasowac sie do poziomu dyskucji, i w ten oto prosty sposob mamy cos w stylu 101 dalmatynczykow: gryzacych sie i warczacych na siebie laciatych szczeniakow.Z programu lojalnosciowego WIzzAira spadlismy w majtki chrisa i dyskutujemy jego spocony worek mosznowy w parnym Bangkoku.Nie zbadane sa koleje tych dyskusji na forum pasazer.com:-) Komentarz moderatora: Pani Zosiu.. Pani Zosiu.... ;)
mariusz m. 2005-05-11 11:05   
mariusz m. - Profil mariusz m.
hoho, ale komentarzy, ale moj jest najlepszy bo setny !
chris 2005-04-30 13:04   
chris - Profil chris
W Bangkoku bylo o 5ej rano plus 28 C i b.wysoka wilgotnosc , po prostu sauna. W Taipei nie jest duzo lepiej.Stewardesami z Thaia jestem po prostu zachwycony :) Szczegolne te na trasie do Bangkoku byly bardzo ladne i bardzo mile :):)
Zobaczymy jutro co na poludniu bedzie.
PS
A tak przy okazji to bede potrzebowal Twoje pomocy przy planowaniu jednego polaczenia. Nie jest to b.pilne bo na styczen 2006 ale to napisze o co mi chodzi w pomocniku.
humbak 2005-04-30 11:04   
humbak - Profil humbak
Chris: Pozdrowienia! Bardzo lubię Bangkok! A w Taipei jeszcze nie byłem.
Co do programów, to zawsze wiedziałem, że można zaliczać mile tylko w jednym programie... A jakbyś był członkiem wszystkich programów w Star Alliance, to "laska z checkinu" by wpisała wszystkie?! Wielokrotnie miałem już doświadczenie, że "laski z checkinu" zresztą płci obojga myślą o niebieskich migdałach...
A mile sobie poodnajduj, bo każda pracuj ena nagrody. :o)
Pozdrowienia i dawaj znać, co po drugiej stronie globu!
chris 2005-04-30 10:04   
chris - Profil chris
Pozdrowienia dla wszystkich czytelnikow tej listy z drugiej strony globu :) Strasznie tu cieplo i wilgotno ale serwis Thaia byl pierwsza klasa.
Humbak : a ja sie zarejestrowalem w Orchid Plus - mam tylko tymczasowa karte no i mialem wczesniej M&M a laska w check inie nic mi nie powiedziala ze te 2 programy sie wykluczaja nawzajem i zapisala obydwa .Znajac zycie pewnie mi nic nie dolicza i trzeba bedzie wysylac, a mam troche zgubionych tych mili..
zosia 2005-04-29 11:04   
zosia - Profil zosia
Milo,ze chcesz dodac cos od siebie Aniu. Ja pozwole tylko sobie zauwazyc,ze Ty i Chris wysylacie wasze niewatpliwie bardzo informatywne uwagi z tego samego adresu. Rodzenstwo,malzenstwo czy to moze sam Chris,ktory robi z siebie prawdziwa DramaQueen?
Nie wazne!najwazniejsze,ze doszlismy do porozumienia i nie zasmiecamy forum zbednymi uwagami:-)
zosia 2005-04-29 10:04   
zosia - Profil zosia
Nie ma sprawy Mr Moderator:-) nie potaktowalam tego osobiscie. Zycze udanego weekendu.Moze spotkamy sie na manifestacji pierwszomajowej z transparentem w reku z tekstem "Wiecej tanich biletow w Wizzair dla klasy pracujacej miast i wsi!"
Rowniez ja goraco pozdrawiam!
anna 2005-04-29 10:04   
anna - Profil anna
Tak chciałam jeszcze coś dodać od siebie. Moją wypowiedź spowodowała ocena Twoich wypowiedzi w tym wątku. Cechuje je brak kultury po prostu. W prawie każdej odpowiedzi jesteś conajmniej uszczypliwa dla innych , starasz się udowodnić swoje racje za wszelką cenę nie popierając tego nawet żadnym konkretnym dowodem. Taki sposób wypowiedzi nie spowoduje nigdy dobrego Twojego odbioru … Zastanów się nad tym co robisz, troszkę więcej samokrytyki i etykiety, a jeśli masz zły dzień albo ktoś nadepnął Ci na odcisk to po prostu wyluzuj. Pozdrawiam
anna 2005-04-29 09:04   
anna - Profil anna
Nie wytrzymałam ! ... trzeba mieć tupet, albo klapki na oczach. Przeczytałam cały wątek i widzę że na tej liście jest jedna kłótliwa baba … Przydałyby się resztki honoru ale raczej bez szans …
zosia 2005-04-29 09:04   
zosia - Profil zosia
Najwyrazniej nie jestem juz sama "klotliwa baba". Czy Ania ma cos wiecej do powiedzenia? Dyskutujemy programy lojalnosciowe roznych linii lotniczych.Czy Ania jest lojalna jakiemus toarzystwu lotniczemu, czy tez tylko lojalna temu czy tamtemu,ktory sie tutaj wypowiada na forum?
Humbak:od tematu odeszlismy juz dawno temu jak wiadomo.A na dodatek wpadla tutaj nerwowa Ania i pisze "nie wytrzymalam!" Prosze, a kto z nia tutaj wytrzyma?
Komentarz moderatora: Drodzy użytkownicy, starajmy się nie robić z tego forum pola osobistych rozgrywek. Niech chociaż to forum bedzie jednym z niewielu, gdzie wypowiedzi jednych użytkowników nie będą nacechowane emocjonalnie wobec innych. Pani Zosiu, z góry przepraszam za dołączenie tego komentarza do Pani postu, wiadomość kierowana jest do wszystkich czytających i piszących na forum, którzy wedle własnego odczucia mają "coś na sumieniu". Serdecznie pozdrawiam.
zosia 2005-04-29 08:04   
zosia - Profil zosia
Czy jestes rzeczywiscie pewny,ze punkty dostaje sie we wszystkich klasach? O ile sie nie myle to doszlo do zmian w tych programach. No, nie wazne.Ja latam czesto do Tajlandii i zawsze kupuje bilet klasy ekonomicznej.Jako ze posiadam zlota karte Thai otrzymuje zawsze miejsce w klasie Economy Extra czyli cos miedzy biznes-turystyczna.
humbak 2005-04-29 08:04   
humbak - Profil humbak
Zosiu: Naturalnie, że wszystko zauważyłem, o czym piszsz. Niemniej, gdybym miał kartę Thaia, to bym nie dostawał mil lub ich mniej w klasach rezerwacyjnych Austrian, LOTu lub Lufthansy, ktorymi lubię latać, bo są niskie ceny (W, Q, itd), za które dostaję pełne mile w MaM. Poza tym, poruszam się głównie po Europie, i bardzo podoba mi się Fly Smart w MaM, gdzie tylko 15000 mil za nagrodę, a widzę, że w ROP jest 35000 za lot europejski.
humbak 2005-04-29 08:04   
humbak - Profil humbak
Chris: Można zbierać punkty za przeloty tylko w jednym programie, więc sie musisz zastanowić, czy wolisz w MaM czy ROP. Taka zasada programów lojalnościowych - w innym przypadku ludzie zbieraliby przykładowo we wszystkich programach Star Alliance, co nie jest fair. :o) Ale ROP jest niezależny od MaM.... niemniej mile można tylko w jenym zbierać.
humbak 2005-04-29 08:04   
humbak - Profil humbak
Zosiu: Tak, jestem pewny, że dostaje się we wszystkich klasach mile, nawet w tych najbardziej niskich (S, L, T), choc tylko 25 proc., ale zawsze. A całkowicie rozumiem, że jak się lata dużo Thaiem, to warto w nim zbierać mile. Ja latam jednak więcej LH, LO, OS, nawet do Tajlandii. Mam srebrną Frequent Traveller i zbieram zawsze 25 proc. więcej mil za sprawą Executive Bonus. No, ale odeszliśmy już zupełnie od tematu. Pisz na zobacz link!
zosia 2005-04-29 06:04   
zosia - Profil zosia
No,i kolejne nieporozumienie.Ja nie napisalam ze jak sie duzo lata Thaiem to sie szybko dostanie zlota karte.Granica do uzyskania zlotej karty w Thai jest duzo nizsza niz na przyklad Eurobonus. Czytam jeszcze raz to co poprzednio napisalam i widze,ze to samo jest tam przeze mnie napisane. Aby jeszcze bardziej wyjasnic:w programie Eurobonus wymagane jest 90000 miles na zlota karte. W Thai tylko 50000. Pisze o tym,aby Humbak nie powrocil z nowymi ciekawymi uwagami.Ja wierze gleboko,ze Humbak zauwazyl,ze Thai nalezy do Star Alliance i punkty zbiera sie nie tylko na przelotach Thaiem.

Ale z was klotliwe baby,chlopcy!
chris 2005-04-29 03:04   
chris - Profil chris
Humbak : Dalej z Taipei leci jakis krajowy i nie jest to M&M. Nie wiesz czy program program Thaia Royal Orchid Plus jest niezalezny od Miles and More ? Tzn. czy dostane mile w jednym i drugim ?
humbak 2005-04-29 00:04   
humbak - Profil humbak
Chris: Mil Ci "wpadnie" ponad 8000 za odcinek Arlanda-Bangkok - jak mniemam ta klasa de luxe to jest taryfa Y lub B, zatem tyle mil. I w drugą stronę kolejne tyle.:o) + mile za Bangkok-Taipei. Nie wiem, co leci dalej. Thai nie przyznaje Executive Bonus jesli masz wyższy poziom członkostwa Miles and More. Tak czy inaczej, będziesz mial zebrane na bilet-nagrodę.
Zosiu: Ależ my o programie lojalnościowym rozmawiamy, takim prawdziwym, a nie takim zabawnym, jak nam Wizz przedstawił. A kartę Royal Orchid można mieć wtedy, jak się faktycznie duzo lata Thaiem, anie europejczykami. Mi sie nie kalkuluje Thaia, bo nie latam nim. Niemniej masz absolutną rację. Szczególnie w tym, że jak się dużo lata, to sie szybko uzyskuje złotą kartę. :o)
he 2005-04-28 18:04   
he - Profil he
Wizzair!!moze na zime
zosia 2005-04-28 14:04   
zosia - Profil zosia
Panowie....PANOWIE!!!! ja rozumie,ze podroz Chrisa jest interesujaca.Ale kiedy ja sobie tutaj czytam,ze moje uwagi sa meczace to pozwalam sobie zauwazyc,ze mielismy dyskutowac program lojalnosciowy Wizzaira a nie sluzbowa podroz Chrisa. Chcecie sobie poplotkowac to jest napewne jakies inne forum.Ale tutaj rozmawiamy o Wizzair.Basta! Zgadzam sie ze Thai jest dobrymi liniami lotniczymi.Czesto nimi latam do Tajlandii.Moge wam cos podpowiedziec:zalatwcie sobie karte ich programu lojalnosciowego.Jest bardzo latwo osiagnazc granice dla zlotej karty Thai.I majac ta zlota karte jest nieomal na 100% pewne,ze kupoujac bilet w klasie ekonomicznej zostaje sie przeniesionym do klasy biznes.Buziak!
chris 2005-04-28 13:04   
chris - Profil chris
Humbak : Miles and More oczywiscie obowiazkowo : ) Ciekawe ile mil mi wpadnie..
Lece klasa economy deluxe class.
To jest podobno ekwiwalent klasy economy tyle ze wygodniejsze rozkladane fotele i ta klasa jest umiejscowiona w upper deck jumbojeta wiec siedza tam tylko 62 osoby.
Thai chwali sie ze u nich economy class jest ekwiwalentem business class w wielu liniach. No zobaczymy jak to bedzie : )
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy