Wizz Air ogłosi nowe kierunki

Wizz Air ogłosi nowe kierunki Węgierski Wizz Air ogłosi otwarcie nowych tras z polskich lotnisk. W  najbliższy poniedziałek (13.12) w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa przewoźnika w której udział weźmie József Váradi, prezes Wizz Air.Váradi podsumuje mijający rok oraz opowie o planach rozwoju linii w przyszłym roku.Co nowego czeka nas w rozkładzie "Lato 2011"? Z całą pewnością do sprzedaży...
06/12/2010 21:24   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
pepe 2010-12-12 15:57   
pepe - Profil pepe
blizz:Uprzedziłeś mnie , ale to jest nie oficjalne info od agentki z LTN. Szykuje się wiele ciekawych połączeń, i nieoficjalne wiadomo mi , że KRK-LTN ma obsługiwać druga poznańska landrynka ;)
pepe 2010-12-12 15:52   
pepe - Profil pepe
Nie oficjalnie jutro W6 ogłosi, że wejdzie na nowe lotnisko w Polsce-Kraków,
ma być połączenie KRK-LTN 7x week od 1 kwietnia ;)
Dla WRO prawdopodobnie przypadnie NYO i rotacja dla LCJ.
blizz 2010-12-12 15:51   
blizz - Profil blizz
Wszyscy piszą o POZ,WRO,GDN lub Łodzi...
A tu chyba szykuje się KRK-LTN by Wizz od kwietnia.

Już nie mogę się doczekać poniedziałku.
konferencjawa 2010-12-11 12:35   
konferencjawa - Profil konferencjawa
I link w lepszej, "klikalniej" wersji.

Zrobiliśmy mały konkursik na ww temat
zobacz link
konferencjawa 2010-12-11 12:34   
konferencjawa - Profil konferencjawa
A jak ktoś chce jeszcze pozgadywać co ogłosi WA to zapraszam tutaj:)))


zobacz link
kuba-gda 2010-12-08 01:03   
kuba-gda - Profil kuba-gda
Analizując rozkład na lipiec w GDN to 3 samoloty robią łacznie 73 rotacje i żaden nie robi W na inne lotnisko. albo nastąpi zwiększenie częstotliwości, lub TRF, NYO i DTM dwa razy w tygodniu będa robiły inne lotnisko, lub tez pojawią się conajmniej dwie krótkie i dwie dłuższe trasy, oraz dodatkowo raz w tygodniu Varna.
katowiczan 2010-12-07 23:38   
katowiczan - Profil katowiczan
Również bardziej jestem przychylny opcji "z dużej chmury mały deszcz" 1-2 nowe połączenia i tyle tego będzie...
as77 2010-12-07 23:06   
as77 - Profil as77
Widzę, że tu sporo jest tak zwanego "gdybania" :P Myślę, że nowe trasy będa pewnie z WAW, gdzie W6 świetnie sobie radzi, poza tym GDN, bo tam jest stały rozwój. Szczerze wątpie w nowe połączenia z KTW, bo tam w sumie mają już całkiem sporą siatkę. No ale może sie myle.
Być może dostanie tez coś POZ i WRO. Też myślę, że z POZ prawie pewne jest EIN, może jakaś trasa włoska. WRO może liczyć na Hiszpanię - wladze lotniska mówiły, że te trasy świetnie się sprzedawaly, co tym bardziej dziwi zawieszenie wszystkich tras ES zimą. Są late na praktycznie cały wybrzeże hiszpańskie, więc mile byłby widziany Madryt, albo Walencja. W poniedzialek okaze sie, kto mial racje D:
4tech 2010-12-07 22:32   
4tech - Profil 4tech
pepe, od wypowiedzi pani rzecznik to już upłynęło trochę czasu:)) i priorytety W6 mogły się zmienić o 180 stopni:)
wojtek 2010-12-07 22:12   
wojtek - Profil wojtek
W tym sezonie na pewno nie będzie. Nie analizowałem rozkładu, ale mogę się założyć, że jest zapełniony w 100% i nie ma w nim miejsca na żadne połączenie z Polski.
markof 2010-12-07 21:06   
markof - Profil markof
Jak zawsze, tak i tym razem będzie: z dużej chmury mały deszcz:P
OT: Są duże szanse na to że w letnim rozkładzie francy pojawi się połączenie z PL na Kanary. Po pierwsze trzy nowe bazy i po drugie z Bratysławy już jest LPA. Tak więc nie zdziwiłbym się gdyby w najbliższym czasie został ogłoszony taki kierunek.
pepe 2010-12-07 19:23   
pepe - Profil pepe
Drugi samolot w POZ to bardzo realistyczna sprawa, po ostatniej wypowiedzi rzecznik portu ;)
Drugi samolot miałby robić rotację dla innych lotnisk(niekoniecznie w Polsce), a pewniaki to EIN i FRL, dodatkowo CRL,MAD,AGP,BCN i kiedyś słyszałem o Goteborgu, ale przydałby się taki kierunek jak Amsterdam ;)
solokhumbu 2010-12-07 18:19   
solokhumbu - Profil solokhumbu
Japas: tak pro forma: latem ORF i DSA będą 3x, LTN oczywiście masz rację - 6.
Na KBP nie liczę (choć bym sie nie obraził...), FRL i PSA to takie moje prywatne (choc chyba częściowo realne) marzenia, CRL OK, EIN - przydałoby się jak najbardziej...

Ale... my tu sobie gdybamy, a Varadi ogłosi 1 kierunek z WAW i tyle będziemy mieli;/
japas15002800 2010-12-07 17:59   
japas15002800 - Profil japas15002800
rafciooo77 masz racje właśnie to sprawdziłem, ale regularne połącznie KTW-IST byłoby fajne, tak jak z Budapesztu.
nederland też bym tak chciał, by samolot powędrował dla POZ, już tyle na niego czekamy, ale nie chce zapeszać, EIN to pewniak, latamy z Poznania już dawno o tym pisłao podobnie jak o FRL, aczkolwiek to połącznie nie jest aż tak pewne, mam nadziej, że będzie jeszcze coś, marzy mi się oprócz tamtych MAD, BCN(FR rezygnuje z REU),CRL i KBP(ten raczej z WU) zwiekszona ilośc rotacji na FCO,BVA,TRF,DSA,LTN i ORK(ale to z czasem pewnie będzie zwiększane), rozkłady tych połączeń są dosyć słabe(w sezonie letnim planują każde tylko 2xtyg oprócz LTN)
mleko 2010-12-07 17:50   
mleko - Profil mleko
stawiam na WRO-LPA :)
nederland 2010-12-07 17:47   
nederland - Profil nederland
nowy samolot dla Poznania, pewnikiem raczej jest EIN
rafciooo77 2010-12-07 17:34   
rafciooo77 - Profil rafciooo77
Japas: Ten KTW-IST podobno ma robić LOT. W6 już lata do Stambułu z Budapesztu ale na SAW.
aynis 2010-12-07 16:05   
aynis - Profil aynis
Jak to nie latają? Jak to się nie zmienia? Wystarczy popatrzeć na rosnące liczby pasażerów na poszczególnych lotniskach.
miff 2010-12-07 16:00   
miff - Profil miff
eee bedzie jeden wielki klops, pare kierunkow wiecej tam gdzie pracuja emigranty i tyle. polacy przeciez nie lataja i to sie nie zmienia niestety. bida.
damian199656 2010-12-07 16:00   
damian199656 - Profil damian199656
KTW- Ryga, Wilno, Praga, Sofia, Bukareszt, Budapeszt, Zagrzeb
(przynajmniej 3 z nich)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy