"Spadamy do morza" czyli wpadka BA

- Uwaga pasażerowie, za chwilę samolot wpadnie do morza - taki komunikat usłyszało 275 pasażerów lotu linii British Airways niedługo po starcie z londyńskiego Heathrow. Okazało się, że komunikat nadano przez pomyłkę. Zdarzenie miało miejsce we wtorek na pokładzie maszyny lecącej z Londynu do Hongkongu. W momencie uruchomienia komunikatu maszyna znajdowała się nad Morzem...
27/08/2010 22:22   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
b747400er 2010-08-30 03:28   
b747400er - Profil b747400er
ups, to BA sobie znowu narobilo... najpierw zalogi narozrabialy i odstraszyly wielu pax - miedzy innymi i mnie. Mimo srebrnej karty pozegnalem sie z BA i zamienilem owa na Star Alliance, a teraz 'taki numer'.
humbak 2010-08-29 14:22   
humbak - Profil humbak
Ja uwielbiam takie zapowiedzi. A w zasadzie, to po co one sa? madeju: Widze, ze prezentujesz bardzo kalwinskie podejscie do zycia. :o)
madej 2010-08-29 11:19   
madej - Profil madej
a ja tam nigdy nie oglądam zadnych prezentacji z zakresu bezpieczenstwa i procedury w przypadku awarii, wypadku czy lądowania awaryjnego na wodzie, co ma byc to bedzie.
szot 2010-08-28 13:01   
szot - Profil szot
masz rację marqoos'ie; w sytuacji gdy coś się dzieje, dopiero ludzie zaczynają próbować przypomnieć sobie, co, jak, gdzie i kiedy a tak to znakomita większość zasiada do fotela, gazeta i udają, że całego obok nich świata nie ma...
marqoos_pl 2010-08-28 08:58   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Ale są plusy takich pomyłek... Następnym razem z pewnością każdy z tych pasażerów uważnie wysłucha prezentacji bezpieczeństwa i zapozna się z instrukcją, hehe.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy