W Lufthansie powraca darmowa kawa i herbata

W Lufthansie powraca darmowa kawa i herbata Nagła decyzja o wprowadzeniu do letniej oferty pokładowej darmowej kawy i herbaty, za które do tej pory pasażerowie Lufthansy musieli płacić średnio po 3-4 euro, jest wynikiem konsekwentnie spadających ocen produktu pokładowego przewoźnika wśród jego klientów. Złożyły się na to liczne i często nadmiernie przesadne cięcia produktowe w ostatnich latach, które...
28/05/2024 09:55   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
Anesthesia 2024-05-29 12:42   
Anesthesia - Profil Anesthesia
Uważam, że tu właśnie jest po części sukces np. Turkisha. W biznesie większość ludzi nie przykuwa wielkiej uwagi do serwowanych posiłków, kolejny rutynowy lot, a w ekonomicznej sporo ludzi cieszy się tym i nawet jest zaskoczonych, jak można traktować pasażera w porównaniu do low costów. I to często za podobną cenę. I pytanie, czy taki nawet drobny poczęstunek dla pasażerów to taki wielki koszt dla przewoźnika..? A przecież więcej zadowolonych ludzi to więcej dobrych opinii idących dalej w świat.
adamkowal 2024-05-28 18:04   
adamkowal - Profil adamkowal
Serio 2,50zł? Żenada... i ośmieszanie linii przez jej menadżerów. Pierwszy serwis "w bilecie" kawa/herbata/woda (ta ostatnia później też) i drobna "czekoladka" i już to wygląda jak dla ludzi. Dziwne iż lufa upubliczniła takie wyliczenia... śmieszne trochę.
jsg 2024-05-28 10:03   
jsg - Profil jsg
Po co kombinować z czymś co się dobrze sprzedawało? Klientów low cost, to i tak nie przekona , a tych bardziej wymagających odstraszy. Miałeś chamie złoty róg... itd.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy