EL-AL zakłada nowy sojusz

EL-AL zakłada nowy sojusz Izraelska linia lotnicza EL AL zamierza stworzyć nowy sojuszu lotniczy. Dotychczas wiadomo, że w jego skład oprócz EL AL mają wejść: armeńska Armavia, rosyjski UTair i ukraiński Aerosvit.EL AL obsługują połączenia pasażerskie pomiędzy macierzystym portem lotniczym im. Ben Guriona a lotniskami w Afryce, Azji, Ameryce Północnej, Europie i na Bliskim Wschodzie.Przewoźnik...
21/08/2010 01:29   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marqoos_pl 2010-08-23 16:01   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
A moze EL-AL ma zamiar po prostu zachecic 'sojusznikow' do lepszych prac zwiazanych z rozkladami lotow i laczeniem taryf, a takze wprowadzeniem (sprzedaza) ich rozwiazan w zakresie marketingu, bezpieczenstwa i standardu obslugi... Oczywiscie, zeby na tym zarobic (jak kazda linia powinna miec na celu). Ani Armavia ani UTair maja bardzo skomplikowane i 'sredniowieczne' systemy rezerwacji oraz taryfowania, wiec im taki 'wplyw' by sie bardzo przydal... A czy wyjdzie 4-ty liczacy sie z kimkolwiek sojusz, to pokaze przyszlosc...
usuniety 2010-08-23 12:17   
usuniety - Profil usuniety
4tech: Zgadzam się, niestety wypadki i katastrofy lotnicze zdażają się wielu liniom, chodzi mi jednak o możliwości finansowe przeprowadzania przeglądów i zapewnienia odpowiedniego serwisu floty, o pewne myślenie o standardach bezpieczeństwa. Nie wiem jakim kapitałem dysponują linie UTair, ale patrząc na ich flotę nie wydaje mi się aby byli najbogatszą linią.
wiesio 2010-08-22 22:50   
wiesio - Profil wiesio
Ciekawy jestem czy ten sojuszek przewiduje opcje jakims samolocikiem do Wrocka? Bo jak nie to nie dogonia sojuszowych liderow. To jest moje zdanie.
marecki 2010-08-22 21:50   
marecki - Profil marecki
Będzie to raczej dość egzotyczny "sojuszek" i ciężko raczej będzie mu dogonić sojuszowych liderów .
4tech 2010-08-22 20:56   
4tech - Profil 4tech
kitsune: chyba nie ma bardziej bezpiecznych linii niz EL AL, natomiast wypadki i katastrofy lotnicze zdazaja sie wszystkim liniom nawet tym ktore uwazane sa za najlepsze.
piotrek737 2010-08-22 19:22   
piotrek737 - Profil piotrek737
No bo my mamy jakieś wielkie fobie jeżeli chodzi o wszystko co bardziej na wschód. Czy wszystkie linie z naszego kontynentu są aż tak świetne ? Ile było przypadków np. w Stanach jak wielkie linie robiły różne rzeczy po łebkach aby tylko było ? Bardzo wiele więc nie można mówić, że wszystko co na wschód to jest do kitu.
usuniety 2010-08-22 18:40   
usuniety - Profil usuniety
Niektóre linie lotnicze, na przykład Emirates nie chcą przyłączyć się do sojuszy, gdyż uważają, że sojusze zapewniają dobrą pozycję jednej z głównych linii lotniczych a pozostałe linie są w mniej uprzywilejowanej pozycji. Nie wiem, czy to przyświecało liniom EL AL, jednak w przypadku sojuszy w moim odczuciu ważna jest też "kultura bezpieczeństwa". Jakoś linie z listy nowego sojuszu nie kojarzą mi się z wysokimi standardami bezpieczeństwa ani obsługi klienta.
pepe 2010-08-22 12:19   
pepe - Profil pepe
Nikt ich nie chce w żadnym sojuszu to zakładają swój.
nescafe 2010-08-22 08:11   
nescafe - Profil nescafe
Do KTW też czasami latają.
humbak 2010-08-22 01:08   
humbak - Profil humbak
A to im się w pozostałych nie podoba, czy nikt ich nie chce w istniejących sojuszach?
gruszkatt 2010-08-21 20:57   
gruszkatt - Profil gruszkatt
no z takimi liniami to juz bardzo dziekuje... te 3 co teraz mamy sa swietne ale ST i SA najlepsze!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy