Ostatnie norweskiej bazy tchnienie...

Ostatnie norweskiej bazy tchnienie... I choć forma niniejszego tekstu jest nieco inna, niż być powinna, a tytuł z góry zdradza, czego dotyczy, na sprawę spójrzmy w sposób szerszy, niż na zasadzie zwykłej – spodziewanej przecież, a mimo wszystko elektryzującej – informacji. Ryanair, Skyeurope, Centralwings, Wizz Air, Norwegian, easyJet, Germanwings, Volare Web, Vueling – czy to jeszcze kiedyś...
19/05/2010 12:14   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2010-05-24 14:37   
humbak - Profil humbak
tomcacie_bzg: No ale każdy inny to już jednak nie ta sama "czerwona główka"... Co najwyżej mogą być "lilaróż reformy". :o) mietku: A daj TY się wypowiadać każdemu. Ja Ci nie zabraniam się wypowiadać, jak Ciebie Jarek nie interesuje.
tomcat_bzg 2010-05-20 14:06   
tomcat_bzg - Profil tomcat_bzg
mietek: mogą wiedzieć dlaczego odmawiasz mi prawa do wyrażenia własnego zdania, że akurat dla mnie starta niewielka?
mietek 2010-05-20 13:22   
mietek - Profil mietek
tomcat_bzg: jeżeli Ciebie baza w Warszawie nie interesuje to po co się wypowiadasz? Zresztą problem jest nieco szerszy niż tylko baza w Warszawie, bo nie wiadomo czy Norwegian nie wycofa się całkowicie z Polski...
tomcat_bzg 2010-05-20 10:10   
tomcat_bzg - Profil tomcat_bzg
Mnie o tyle baza w Warszawie nie interesuje, że trochę długi mam tam dojazd więc raczej latam z Warszawy talko jak już absolutnie muszę. Wybieram raczej Gdańsk bo choć nie 3 razy bliżej, to 3 razy szybciej docieram na lotnisko. A wielu kierunków i tak z Warszawy nie ma więc np. na Istrię leciałem Germanwingsem z Berlina: na Schoenefeld jade tylko godzinkę dłużej niż do Warszawy :)))
2010-05-20 10:02   
 - Profil
A ja się obawiam, że może nie być na to "parcia w branży". Może jej część (tej luki) się wypełni poprzez kilka kierunków, jak dobrze pójdzie... Ale na nowego/starego przewoźnika z bazą w Warszawie to ja bym nie liczył :|
tomcat_bzg 2010-05-20 09:54   
tomcat_bzg - Profil tomcat_bzg
stenus: e tam zaraz "epoka", ani się obejrzymy jak ktoś wypełni tę niewielką lukę :-)
that 2010-05-20 07:19   
that - Profil that
Na dobra sprawe patrzac, to bazy w PL beda mialy jedynie dwie linie lotnicze, tj. Wizzair i LOT...
aguirre 2010-05-19 18:42   
aguirre - Profil aguirre
Tak, trzeba się cieszyć z lotów, które się odbyły ...
humbak 2010-05-19 13:10   
humbak - Profil humbak
Kończy się pewna epoka, jakby nie było. (Ale mi się powiedziało patetycznie...)
disorder 2010-05-19 13:07   
disorder - Profil disorder
A ludzie na bezrobocie?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy