Ryanair: 3 mln euro kary!

Ryanair: 3 mln euro kary! Irlandzki tani przewoźnik Ryanair, który głośno i bez ogródek "ociągał" się przed zapewnieniem opieki swoim pasażerom podczas europejskich problemów z wulkanicznym pyłem, został ukarany. Póki co, liniami zajął się włoski Urząd Lotnictwa Cywilnego (ENAC), nakładając nań karę finansową 3 milionów euro za brak opieki nad swoimi pasażerami pozostawionymi na włoskich...
17/05/2010 09:43   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
sadaml32 2010-05-19 22:52   
sadaml32 - Profil sadaml32
Ciekawe ile babcia bierze za sesje a moze to ona będzie reklamować te płatne toalety za 1 Euro/1 Funt no bo chyba nie te extra usługi w klasie biznes do Ameryki O'Larego.
humbak 2010-05-18 10:16   
humbak - Profil humbak
driverze: No sztandarowa babcia rajaneryczna jest webeściak i z wielką przyjemnością będę ją oglądał jeszcze wiele razy! Obiektywnie i subiektywnie. :o) A ciekawe, co w ogóle na to sama zainteresowana, że się cieszy taką popularnością. Tworzymy nową gwiazdę polskiego ekranu? :o)
sadaml32 2010-05-18 08:55   
sadaml32 - Profil sadaml32
I dobrze im tak za bezczelność im się należy. Fakt że trzeba będzie rozważyć zmiany przepisów aby linie lotnicze nie musiały ponosić niebotycznych kosztów niezawinionych przez siebie ale totalnego olewania też nie można tolerować, przynajmniej podstawowe świadczenia. A zresztą tej linii za wiele innych rzeczy się należy. Szkoda tylko że polski ULC przysypia i toleruje niektóre wyskoki ryanaira.
piotrxxx 2010-05-17 21:39   
piotrxxx - Profil piotrxxx
bardzo dobrze że Włosi nie patyczkują się z tą linią , FR niech nie myśli ,że jest ponad prawem.
marecki 2010-05-17 17:59   
marecki - Profil marecki
marqoos: zapłacenie kary nie zwalnia ich z odpowiedzialnosci w indywidualnych przypadkach; oczywiscie wobec tych paxów którzy będą dochodzić swoich roszczeń np. zwrotu kosztów na hotel.
marqoos_pl 2010-05-17 17:57   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
To i tak się FR bardziej opłaca zapłacić niż uznawać wszystkie rachunki za hotele, hehe.
bezcen 2010-05-17 15:24   
bezcen - Profil bezcen
do driver800 : RYANAIR anioł stróż ? nie ma bardziej zlewającej lini jak ten IRLANDZKI PKS - zmienili mi lot i czekam na zwrot gotówki pół roku ! wysłałem ponad 20 e-maili w odpowiedzi / że pieniądze wysłali a ich nie ma na koncie ! - to jest najbardziej szajsowata linia jaką jest RYANAIR , a WŁOSI brawo może ktoś w Ryanie zrozumie że przewozi się ludzi a nie bydło - zrozumcie ludzi którzy lecieli w tym czasie a ci którzy nie lecieli lepiej niech zamilkną / ja współczuje każdemu kto w czasie " pyłu " leciał gdziekolwiek a już sobie wyobrażam co czuli pasażerowie ryana - karę dostali za coś a nie za nic
emes 2010-05-17 14:52   
emes - Profil emes
driver juz daj spokoj, bo piszesz ciagle to samo kiedy przychodzi do Ryana i Wizza
2010-05-17 14:03   
 - Profil
No wolno, ale widocznie w PL FR nie podpadł. W Polsce rzekomo tylko Wizz wiedzie prym w krzywdzeniu paxów, a FR to Anioł Stróż, pilnujący, aby nikomu włos z głowy nie spadł ;p
jurek 2010-05-17 13:51   
jurek - Profil jurek
Zgadzam się z drajverem. Babcia jest debeściara a zdęcie dzięki niej zabawne:) Powtarzam natomiast moje 'zastanowienie'. Jeśli włoski urząd nałożył karę to naszemu ULC chyba też wolno ? Czy polski ULC nie ma takich kompetencji ?
2010-05-17 13:33   
 - Profil
Stenus ze sztandarowością to wyskoczył podbudowany takim obiektywizmem, że aż zabolało. Z tego, co ja wiem, ta sztandarowa babcia wystąpiła po raz drugi. Babcia jest the-best, tak czy inaczej :D
humbak 2010-05-17 13:20   
humbak - Profil humbak
spooksie: Ta babcia to sztandarowa wizualizacja redakcji w tematach rajanerycznych. :o)
spooks 2010-05-17 13:04   
spooks - Profil spooks
Fajna babcia na fotce na głównej stronie na obrazku dot. artykułu ;)
humbak 2010-05-17 12:15   
humbak - Profil humbak
No ale w innych krajach jakoś Ryanair jednak pomagał jak mógł, tylko w Italii taka mizeria, dramat i rwanie ubrań zębami?
humbak 2010-05-17 11:22   
humbak - Profil humbak
I znowu "pozawiesza" krajówki? :o)
tomcat_bzg 2010-05-17 10:51   
tomcat_bzg - Profil tomcat_bzg
Ryanair po prostu znów się na słoneczną Italię śmiertelnie obrazi. Przynajmniej na jakiś czas :-)))
usuniety 2010-05-17 10:33   
usuniety - Profil usuniety
nareszcie jakaś kara dla nich... :)))))
humbak 2010-05-17 10:31   
humbak - Profil humbak
michalebe: Samo odwoływanie się nie skutkuje brakiem zapłacenia. A ta babcia jest nieśmiertelna! :o)
michalb 2010-05-17 10:24   
michalb - Profil michalb
Pewnie Ryanair się odwoła i nigdy tej kary nie zapłaci.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy