Okęcie: Lotnisko zamknięte do 23:20

Okęcie: Lotnisko zamknięte do 23:20 Z powodu silnych opadów śniegu zamknięte zostało warszawskie lotnisko im. Chopina. Przerwa w funkcjonowaniu Okęcia potrwa co najmniej do do 23:20. Samoloty przekierowywane są do Krakowa, Katowic, Poznania i Gdańska.
14/03/2010 22:43   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
ktgracz 2010-03-16 07:59   
ktgracz - Profil ktgracz
czester: śledzenie lotu (by obyło bez przygód) moich klientów, to część mojej pracy hehee // Co do pierwszych dwóch znaków zapytania.. przychodzi mi na myśl tylko pogmerać w opcjach w: flightradar24 (--> Adjust --> Show callsigns on map), podobnie na: radarDOTpiopawluDOTnet tyle, że tu masz więcej opcji (nie tylko pokaż CS) do wyboru dla indywidualnych. Oczywiście najwygodniej jest użytkować AirNav Live, ale w PL mało popularne i mało kto ma do tego dostęp ;D
ktgracz 2010-03-16 07:30   
ktgracz - Profil ktgracz
ostatnie dwa pytania.. np. tak: zobacz link ..::.. lub dla dla niektórych lotów (przeważnie głównie tradycyjne linie/ duże lotniska) odszukać nr lotu za pomocą flightstats.com --> "Track Flight on Map" --> "Position Log"
czester 2010-03-15 19:55   
czester - Profil czester
A możecie się podzielić wskazówkami, jak łatwo wyszukiwać coś na tym radarze? Np. szukam samolotu lecącego z Krakowa do Londynu i wiem, że jest w drodze - jak go znaleźć nie klikając kilkudziesięciu potencjalnych samolocików? Albo jak znaleźć, gdzie jest teraz samolot HB-IIR? Albo jak znaleźć wszystkie loty, jakie danego dnia wykonał dany samolot (tu w przykładzie 4techa - z BRE)?
ktgracz 2010-03-15 12:24   
ktgracz - Profil ktgracz
dołączam się do apelu sneed'a - dzięki temu wszyscy tu będą szczęśliwi :)
sneed 2010-03-15 12:14   
sneed - Profil sneed
Nie tylko wykrzykników ale i wątków. Wiperku załóż jeden WWW - Wolny Wątek Wiperka i wrzucaj wszelkie takie ciekawe informacje :) No chyba że masz taką potrzebę zakładania przynajmniej jednego tygodniowo. To już na to nie ma rady :o)
humbak 2010-03-15 11:11   
humbak - Profil humbak
Się zgadzam, że radary to fajna sprawa (choć fanem nie jestem) i wiperek robi dobrą robotę, tylko używa zbyt wielu wykrzykników przy tym wszystkim. :o)
4tech 2010-03-15 11:01   
4tech - Profil 4tech
rafciooo77: zdazylem juz "zakukac" o tego B737 HB-IIR....i wiem ze robi za privatair..:) no ale lata dzien w dzien...jest tez wiele innych "fajnych" rzeczy ktore mozna sie dowiedziec z tegoz radaru...np ile tras dziennie i jakie trasy wykonuje dziennie dany samolot ( choc nie we wszystkich przypadkach:))...etc....mnie to akurat nie "podnieca" ale zakukac na te strone warto ( szczegolnie dla laikow) polecam
rafciooo77 2010-03-15 10:57   
rafciooo77 - Profil rafciooo77
4techu:HB-IIR lata w konfiguracji biznesowej więc ZRH-EWR powinien spokojnie robić bez międzylądowania.Wiperek robi fajną robotę, mnie to np. interesuje.
4tech 2010-03-15 10:42   
4tech - Profil 4tech
he..smiejecie sie z wiperka...ale z fradar24 mozna dowiedziec sie fajnych rzeczy...np to ze Boeing 737-86Q (B738) o reg. HB-IIR lata codziennie na trasie ZRH-EWR-ZRH....nie wiem czy ma miedzyladowanie...ale to "tylko" 737..:)...a takze ze np jeden z B737 FR zbazowany w BRE w dniu wczorajszym wykonal 8 odcinkow tras....:P
ktgracz 2010-03-15 09:55   
ktgracz - Profil ktgracz
śmiejecie się z wiperka, a on już robi zawodowo te screen'y z flightradar24, (usuwa logotypy z mapy, zmienia na format .jpg) i jako 'sensacyjne zdjęcie' posyła te kółeczka kręcone nad stolyycą do wszystkich kurierów sensacji i telewizji, kosząc najmniej tysiaka dziennie.. hihii
gruszkatt 2010-03-15 08:16   
gruszkatt - Profil gruszkatt
jezuu, jak mozna sledzic?
siwol 2010-03-15 02:06   
siwol - Profil siwol
zdesperowany pilot NAX2028 wylądował awaryjnie w Radomiu koło Biedronki, zatankował nieco na miejscowym CPNie no i udał się jednak na Okęcie - co stolica to stolica. dobranoc
siwol 2010-03-15 01:28   
siwol - Profil siwol
oba wizzairy wylądowały w Pyrzowicach a Norwegian ma chyba za dużo paliwa... bo wciąż krąży
wiperek 2010-03-15 00:42   
wiperek - Profil wiperek
Kładę się spać, nad Warszawą wciąż krążą 2 Wizz i 1 Norvegian.......zobaczymy gdzie wylądują....nie chce mi się już ich śledzić!!!
humbak 2010-03-15 00:22   
humbak - Profil humbak
Okęcie i tak normalnie zamykają o 23, więc żadna to nowina. :o)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy