Z Emirates z Madrytu do Dubaju

Z Emirates z Madrytu do Dubaju Linie lotnicze Emirates ogłosiły w dniu dzisiejszym (05.01) otwarcie nowego połączenia z Dubaju do Madrytu. Hiszpańska stolica będzie kolejnym europejskim miastem, które będzie mieć bezpośrednie połączenie do Dubaju pod skrzydłami Emirates. Loty na tej trasie będą wykonywane codziennie samolotem typu Airbus A330-200 z 12 miejscami w first class, 42 w business i 183 w...
05/01/2010 18:50   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
ktgracz 2010-01-10 19:23   
ktgracz - Profil ktgracz
w każdym razie, co kto lubi :-)
ktgracz 2010-01-10 08:36   
ktgracz - Profil ktgracz
madej: święta racja!! Do tej pory o A380 się nie wypowiadałem, bo nie lubię szerokokadłubowców, a tym bardziej takiego słonia, ale jak będę musiał to nim kiedyś polecę, ale to głównie by zobaczyć co się dzieje w tej Upper class :) ..::.. B737/A320/A319 są ok, ale lot E170 i E190 (siedzenie 2A / 2D - drugie okno), cudo, chciałoby się powiedzieć jak w piosence Sinead O'Connor... Nothing Compares 2U. Małe jest piękne :D
madej 2010-01-08 18:00   
madej - Profil madej
co Wy widzicie w tym okropnym szkaradziejstwie stworzonym przez Airbusa. Ze ma dwie pietra na całej długosci? Tak jasne kazdy milosnik lotnictwa nic tylko sni całe dnie o przelocie A 380. Zabawny jestes wiperek:). Stworzyli jakiegos słonia i kazdy sie tym podnieca ale nie ma tak naprawde czym.
wiperek 2010-01-08 17:25   
wiperek - Profil wiperek
jeżeli ktoś chce tanio się przelecieć A380 to może za 270 $ w dwie strony :) pytanie skąd ..hehe........z MEL do AKL :) A tak poważnie jeżeli komuś z WAS marzy się podróż Emirates to ciekawe rozwiązania mają niektóre BP w Niemczech. Mianowicie opcja z przelotem, hotelem i all inclusive np. na Sri Lankę czy Mauritius i lecisz Emirates :) oczywiście nie A380 ale innym modelem w tym wypadku :)
szot 2010-01-08 16:57   
szot - Profil szot
madej: zawsze coś
madej 2010-01-08 16:49   
madej - Profil madej
do WAW jezeli bedzie cos latało w barwach EK to tylko A 330-200 i nie we wszystkie dni tygodnia:).
4tech 2010-01-06 13:03   
4tech - Profil 4tech
terminal1:nikt nie neguje rozwoju DXB. Jak i również chęci latania z PL do DXB... Tylko ze w PL nie ma aż tylu biznesmenów co by raz w tygodniu bądź dwa razy w tygodniu wyrazili by chęć podróży do DXB a i z turystyka tez bym tak do przodu nie wybiegal... Sam piszesz ze na pokładzie była "zbieranina zewszad:), i zewszad uzbiera się tylu chętnych na lot z WAW do DXB?? Myśle ze DXB z WAW to melodia przyszłości tylko ze bardzo odleglej przyszłości, chociaż niczego wykluczyć nie można i może się okazać ze już latem lub na jesień będziemy podróżować na pokładzie samolotu EK z WAW do DXB czego wszystkim a szczególnie WAW życzę...
usuniety 2010-01-06 11:51   
usuniety - Profil usuniety
całkowicie zgadzam sie z as77. EK będzie zagospodarowywał wolne A330 i kolejne trasy będą powstawać.
Pytacie w jakim celu latać do DXB. Ja widzę co najmniej powody. Ten najbardziej oczywisty to biznes nad którym nie będę sie rozwodził. Kolejny to turystyka. Stosunkowo niewielka odległość i można znaleźć sie w innej strefie klimatycznej ze słońcem i ciągle rozwiającą sie infrastrukturą (setki hoteli, centra handlowe, parki rozrywki, itd. to wszystko przyciąga leniwych turystów z Europy). W końcu DXB to główny hub przesiadkowy w regionie. Jego znaczenie ciągle rośnie co widać na grafikach obrazujących wzrost liczby pasażerów transferowych. Sam leciałem w kwietniu 2009 przez DXB ze stopover'em do Kuala Lumpur i samolot był całkowicie pełny. EK obsługuje (lub będzie) oferował 3 codzienne połączenia do KUL! Ten przykład świadczy o ogromnym popycie na podróże do Azji, Australii i Afryki. W drodze powrotnej siedziałem obok rodziny która wracała z Johanesburga do Manchesteru z urlopu. Także na pokładzie ogromna zbieranina ludzi dosłownie zewsząd.
as77 2010-01-06 11:16   
as77 - Profil as77
ja myslę, że to kwestia czasu. Emirates po stałych dostawach A380 będzie miał wolne A330 iczęść 777 które latały np. do LHR, CDG czy JFK. Teraz będą mogli więc latać do innych lotnisk. A DXB nadaję się na przesiadki do Azji czy Australii, a tam z Zachodu Europy lata sporo osób... ^^
gral 2010-01-06 10:20   
gral - Profil gral
fakt. to bede latal bez podrecznego :)
miras 2010-01-06 10:18   
miras - Profil miras
Jest jeden problem ładunek wybuchowy zotał podrzucony do .... bagażu podręcznego ;]
gral 2010-01-06 10:14   
gral - Profil gral
haha niezla akcja :D bede podrozowal tylko z podrecznym :)
miras 2010-01-06 10:01   
miras - Profil miras
Gralu, ja na Twoim miejscu uważałbym na słowackich lotniskach. Jak donosi gazeta.pl, policja słowacka podrzuciała pazażerowi ładunek wybuchowy, który nie został wykryty i pasażer z 'bombką' polecieli sobie do Dublina....
gral 2010-01-06 09:25   
gral - Profil gral
ach, to lot, ktory 7:50 mial wyladowac w VIE. Widac z jakichs przyczyn sie nie udalo. A teraz na tablicy odlotow BTS figuruje jako rejs do VIE :)
gral 2010-01-06 09:22   
gral - Profil gral
katowiczan: o przepraszam, do BTS lata Marianair, Danube Wings i nawet Czech Airlines 3x dziennie do Pragi. Natomiast dziwi mnie co robi w Bratyslawie Air Berlin z Hamburga dzis:AB 986E, landed 8:10. Chyba pomylil lotniska :)
jjemiolo 2010-01-06 05:34   
jjemiolo - Profil jjemiolo
WAW nie jest jeszcze ostatnia stolica bez polaczenia do DXB. Takze, BRU, LIS, BER, zadna Skandynawia (jak juz stwierdzil Krzysiekl), i pare innych mniejszych miejsc. Chociaz DXb nadal jest wazny, mozna spytac jak dlugo jeszcze pociagnie? Wydaje sie ze "szczyt potegi" juz minal. Owszem, Abu Dhabi moze nadal podrzucac forse, ale to moze oznaczac wchloniecie Emirates przez Etihad. Nie wykluczam tej mozliwosci.
paolo-79 2010-01-06 00:02   
paolo-79 - Profil paolo-79
a Qatar Airways zaczyna Doha-Barcelona daily od marca:))
krzysiekl 2010-01-05 21:56   
krzysiekl - Profil krzysiekl
z Berlina chyba też nic nie ma, jeśli o stolicach mowa:)

a Bratysława to prawie Wiedeń.

Ja jestem ciekawy czy kiedyś pojawi sie EK w Skandynawii.
as77 2010-01-05 21:35   
as77 - Profil as77
gral: dość słabe pocieszenie... -.-
katowiczan 2010-01-05 21:19   
katowiczan - Profil katowiczan
ale do Bratysławy praktycznie nic nie lata :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy