×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


W Gdańsku obsłużono 1 mln pasażerów w I kwartale 2019 roku


W gdańskim porcie im. Lecha Wałęsy w I kwartale 2019 roku po raz pierwszy obsłużono 1 mln pasażerów, co stanowi wzrost o 1,9 proc. w porównaniu do tego samego okresu w ubiegłym roku.

3 dni, 15 godzin temu
<>

gość_6fd1c - Profil
gość_6fd1c
  

  
spotter10 - no właśnie jestem jednym z tych, którzy nie rozumieją pseudokibiców, a jako takich postrzegam bijących pianę lub toczących wojenki na forum. Kibic jest wierny bez względu na aktualne wyniki czy też z powodu, że inni są lepsi ich nie obraża. A tu ciągle się to zdarza.
2 dni, 9 godzin temu  

gość_d87ae - Profil
gość_d87ae
  
Kiedy BA pojawi się w GDN? Pewnie dość szybko
2 dni, 9 godzin temu  

gość_14ebe - Profil
gość_14ebe
  
Pewnie naraze się paru osobom, ale uważam że GDN znacznie szybciej by się rozwijał gdyby miał w dziale połączeń odpowiednich specjalistów. Po odejściu MT ten port nie ma odpowiedniej osoby do pozyskiwania nowych linii. Oby się nie okazało, że teraz GDN tapnie, bo jego wzrost jest uzależniony jedynie od W6 i FR.
2 dni, 14 godzin temu  

  
kuba-gda -> sęk w tym że lotnisko ma zadyszkę cały czas. Zeszły rok był trochę słaby. Jedyne duże lotnisko ze wzrostami poniżej 10%. Mówienie że wyniki tegoroczne są słabe, bo baza z zeszłego roku była wysoka, jest jakimś nieporozumieniem.
Masz rację z tymi nowymi kierunkami i przewoźnikami, co mnie niezmiernie cieszy, nie mniej jest tego mało w porównaniu z konkurencją. Tak jak piszą goście, brak u nas wyraźnych kierunków wakacyjnych. Owszem, są jakieś, ale proporcjonalnie do pracowniczych jest ich mało.
misiok -> masz rację, nie ma to większego znaczenia, ale chodzi o ambicje i odwieczną, zdrową rywalizację. Równie dobrze można powiedzieć jakie znaczenie ma to, że dana drużyna piłkarska jest pierwsza lub ostatnia? To tylko dla zawodników ma znaczenie, a dla kibiców? Ich życie się od tego nie zmienia.
2 dni, 16 godzin temu  

  
Nie wiemy co w Katowicach, bo jakoś przestali publikować wyniki.
A po drugie jakie znaczenie ma kto będzie który. Fajnie, że są wzrosty, fajnie, że się lotniska rozwijają, fajnie, że można latać z najbliższego lotniska.
3 dni, 6 godzin temu  

  
do spotter10: prezes Kloskowski nie musi wyciągać asa z rękawa. Lotnisko miało chwilową zadyszkę, ale wraca na swoją stabilną scieżkę rozwoju.
Od sezonu letniego 2019 to nowi przewoźnicy Zurych (Swiss), Berlin (easyJet), a od jesieni Dusseldorf (Eurowings).
KLM zwiększa do 3 rejsów dziennie do AMS.
WIZZ na lato wstawił 7 samolot i nowe kierunki: Bodo, Kutaisi, Brema i jeszcze dwa z codziennymi rejsami Oslo Gardermoen i Londyn Gatwick.
FR latem zaczął latać do Barcelony Reus, a od jesieni wstawia 3 samolot i nowe kierunki: Odessa, Hamburg, Göteborg i codziennie Kopenhaga.
Zawsze można czuć niedosyt, ale czy KTW będą się szybciej w tym roku rozwijać od GDN śmię wątpić.
3 dni, 8 godzin temu  

gość_14aa7 - Profil
gość_14aa7
  
No cóż... Mówiąc skromnie .... Siadło :-(

3 dni, 10 godzin temu  

gość_28052 - Profil
gość_28052
  
Komentarzy, co kot napłakał. Wielka smuta?
3 dni, 11 godzin temu  

gość_8dac9 - Profil
gość_8dac9
  
Jedyny spadek m/m w poważnych portach w Polsce, za słaba siatka ... brakuje czegoś "wow"
3 dni, 12 godzin temu  

gość_b7ff1 - Profil
gość_b7ff1
  
Bez rozwoju siatki wycieczkowców to cudów nie będzie (chyba)
3 dni, 13 godzin temu  

gość_edf2d - Profil
gość_edf2d
  
Niech się kręci!
3 dni, 13 godzin temu  

  
Słabo. Bardzo słabo. W styczniu nawet jest spadek względem 2018 roku. Mówienie o bardzo wysokiej bazie z poprzedniego roku to też brednie, bo GDN zanotował jedne z najniższych wyników z dużych portów regionalnych w minionym roku. Także Panie Kloskowski, albo wyciągnie Pan jakiegoś asa w rękawie, albo rozwój w GDN mocno spowolnił. KTW nie próżnują i jak tak dalej pójdzie, to w tym roku nas przegonią.
3 dni, 14 godzin temu  

gość_6b928 - Profil
gość_6b928
  
Kraków odjeżdża w bardzo szybkim tempie... aż szkoda na to patrzeć... jeszcze 2-3 lata na 2 miejscu będzie Wrocław albo Katowice.
3 dni, 15 godzin temu  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie